Enigma Enigma

Сергій Григорович

2021-10-28 12:21:47 eye-2 4469   — comment 0

Covid-19. Масові вбивства! Ч.2. Чому вакцина на заході — добро, а у нас — зло.


Спочатку наведу першу частину, - її варто прочитати тим, хто не прочитав. 2. цікаві/корисні коментарі до неї, а потім 3. другу частину Хто читав, - читайте тільки друге і третє (жирним текстом). 

Ч.1. Ще раз про covid-19. Твориться масовий злочин, масові вбивства! 

Підкреслюю: я не є «проти вакцин взагалі». Я не шалапай і не прибічник теорії  заколоту. 
Я пишу наукові і статистичні істини, в яких дуже легко впевнитися. 

Ми живемо в ідіотизованому суспільстві, тому попереджую: речення це — закінчена думка, його треба сприймати повністю, ВСІ СЛОВА. 

Головна теза: гнати людей які 
 - мають імунітет проти covid-19 (природний після хвороби, чи після вакцини)
 - на вакцинацію проти covid-19 
 - під час піку епідемії covid-19 
 це — злочин, це — масовий злочин!
 
Коли люди знаходяться в скрутних матеріальних обставинах, а їм кажуть: «або ми тебе звільняємо, або роби вакцину, і ..... іди працюють в пік епідемії», це — масовий злочин і масове калічення і вбивство, геноцид інтелігенції країни. (Це з 8-го листопада 2021 р. стосується педагогів і державних службовців). Медикам обов'язковість вакцинування скасовували, медиків неможливо пробити такими дебільними вимогами, — вони ж знають про що йдеться.
Механізм вбивства абсолютно простий і зрозумілий. Вакциною в організм вводиться антиген вірусу на нього витрачаються наявні в організмі антитіла. Якщо в цей час людина заражається covid-19, на нього йде вірусне навантаження в 2 в 3 рази більше за звичайний covid-19, ще і коли людина витратила власні антитіла на вакцину. 
Для імунної ж системи людини, у якої немає імунітету covid-19, буде просто подвійне різке «заплутане» навантаження антигенами одразу двох типів: антигени від вакцини, і сам вірус covid-19. 

Пом'якшувати і заплутуваати ситуацію буде те, що в нас дуже багато педагогів держслужбовців і медиків ВЖЕ перехворіли covid-19 і мають імунітет. 
Заплутувати буде і те, що там важливий термін, час зараження і час вакцинування. Якщо двійне зараження вакцина+covid-19 буде тоді, коли від чогось одного вже багато антитіл, то все пройде більш-менш. А якщо зараження будеш перший тиждень до чи після вакцини, — буде біда. 

Ще одна проблема окрім трьох зазначених, про яку, поки що можу, говорити тільки теоретично/гіпотетичного, але дуже вірогідно і значно серйозно. Це проблема, коли в організмі багато антитіл, вводиться вакцина з антигенами і одразу стається дуже велика реакція антитіл з антигенами. Тут можливе що завгодно: і цитокіновый шторм, і тромбози і інші загострення/кризи, хоч імунної системи, хоч крові, судин, хоч будь-якої ланки очищення. 

Важливо! Підкреслюю! Не дайте себе обманути. 
Вже є багато балаболів, які вам кричать, що в усьому світі вакцинуються, і — все нормально. Це брехня! У всьому цивілізованому  світі вакцинують не так! Там поважають довідку/сертифікат що ти перехворів-одужав і маєш від цього імунітет, це перепустка на роботу і в транспорт. Я вже писав про це. 

А наша вакцинація для багатьох імуннізованих людей, це — анти-вакцинація, вбивство антитіл з відповідними наслідками, які добре видно у жахливій статистиці України. Ми по днях вийшли на перші місця в світі по смертності. 

Дебілоїдна ідея, — гнати людей примусами на вакцинацію у самий ПІК епідемії, ... без перевірки імунітету. Це — злочин, це — геноцид, це — масове вбивство і калічення багатьох людей! 
Проста медична істина: «після вакцини організм буде ослаблений», тут у нас він буде ослаблений під час ПІКУ НЕБЕЗПЕЧНОЇ епідемії, ... «іди працюй заражайся з ослабленим організмом».
Це просто — ШКІДНИЦЬКА акція проти хоч і невеликого, але важко напрацьованого колективного імунітету суспільства. 

Ви розумієте, як я писав у попередніх публікаціях, яке буде у пік епідемії масове зараження людей у транспорті і лікарнях яких пригнали НАТОВПОМ на вакцинацію, ... і вони це рознесуть, і все це, коли купа людей анти-вакциновані ослаблені вакциною (перший, чи мінус перший тиждень). 

Мабуть декому дадуть за таке ще одне підвищення посади.

====================================== КІНЕЦЬ Ч.1. ====================

Цікаві/корисні коментарі на тему до Ч.1.

Alex Makarenko
Сергій, не знаю, чи є у вас медична освіта, чи маєте опубліковані статті з вірусології? Бо я читав ствердження вірусологів, що щеплення ніяк не може зашкодити людини, яка вже має природній імунітет. Може це щеплення їй і не дуже потрібно зараз, але точно не зашкодить.
І друге. Звідки ви знаєте, що пік захворювань зараз, а не через 2-3 тижня, або місяць, з 1000 чи більше смертей на добу? 

Serhiy Grigorovich
"Alex Makarenko: що щеплення ніяк не може зашкодити людини" ----------
------ пояснював же у минулій статті:
"Коли вам брехливо шахрайськи кажуть, що такі люди з природним імунітетом не мають протипоказань для вакцинування,... там мається на увазі зовсім інше ... Медичний стандарт трактує «відсутність протипоказань», як те, що після вживання вакцини не буде нанесена шкода здоров'ю (хвороба чи смерть). Тобто просто НЕ ВРАХОВУЄТЬСЯ ще можливе, вірогідне додаткове навантаження, як захворіти протягом 14-21 день після вакцини чи за 5 днів до вакцини, коли організм буде ослаблений_атакою_антигенів_вакцини. Тобто розглядається тільки ситуація одужав+вакцина, а не одужав+вакцина+одразу_новий_штамм_хвороби.
Але «відсутність протипоказань»:
1. Ніяк не говорить про те, що це вам буде в такому випадку (з наявністю імунітету) корисно.
2. Ніяк не говорить про те, що ваші імунній системі доведеться виконати подвійну роботу, — витратити на вакцину свої власні наявні антитіла, а потім виробляти нові. Це в умовах економічних складнощів і величезної епідемії навколо вас !!! Для когось, в умовах стресів, депресій, втрат близьких, похорон, поганої медицини...
Вакцина для людей з природним імунітетом (одужавшим) створює ризик, що ваші антитіла витратяться на вакцину, а людина швидко за вакциною тут же заразитися і буде значно гірше перенесена хвороба, бо свої наявні до вакцини, антитіла згоріли на вакцині..."

Serhiy Grigorovich
"Alex Makarenko: Звідки ви знаєте, що пік захворювань зараз, а не через 2-3 тижня" ----
----- тут же Вам не форекс... Зараз пік вищій за всі минулі, за ті, коли робили локдаун.
Ви засипаєте не цікавими, не по сутті питаннями, не уважно читали. З якою метою? 

Serhiy Grigorovich
Alex Makarenko " чи маєте опубліковані статті з вірусології?" ------------
----------- Стосовно освіти. Системні аналітики майже все життя вивчають складні системи і абсолютно різні науки. Якщо людина думає, що тут якась проблема з двомастами годинами курсу вірусології (це тиждень-два читання), то це просто юнацько-студентсько-наївні уявлення. Та ще й стосовно проблеми, яка загрожує багатьом життям в світі, в країні, в родині, коли я пишу про ці проблеми вже більше року. 
Я вже тут не буду писати про сьогодняшній термін придатності освіти, які там вірусологи з минулого тисячоліття, що комп'ютера по роботі і математичної перевірки статистичних гіпотез в очі не бачили.
І Ви зовсім плутаєте вірусологію, епідеміологію і імунологію. Вірусології статті майже ніяк не стосується.
Ще студенту В ОСТВІТІ треба ПАРАЛЕЛЬНО вивчати кучу інших важких предметів, як хімія, математика, та статистика,... і головний предмет "невідомо для чого" "глупим дитячим читанням". А системному аналітику треба вивчати в предметі тільки те що стосується ВІДОМОЇ системи про яку йдеться.  Ось і вся ваша "студентська освіта" по предмету, - тиждень кваліфікованого читання людині з широкими освітами. Про що тут сперечатися???

Серг Тихонов (трохи поправив стилістику)
Alex Makarenko "а в імунології та епідеміології є статті, розробки?"
- Саша, ... Сергій Григорович пише і пояснює все достатньо просто і прямо. І для фахівців і для людей з вищою освітою. Він НЕ апелює до віри. Він не пише ні про які свої "складні приховані роботи", як досліди в лабораторії. А пише те, що зрозуміло з доступної статистики і математики. Якщо для Тебе, музиканта це не зрозуміло, а Ти хочеш у "ВІРЮ/НЕ ВІРЮ" грати, то в Тебе все одно не вистачить розуму обрати кому вірити, а кому ні. Іди, вірь офіціозу і вірь п'ятистам небіжчикам за добу в Україні. Не флуди. Ну просто не сміши, Ти навіть на тому рівні, що Григорович роз'яснює, не можеш зрозуміти прості ІСТИНИ, а тут лізеш статті у "вірусології" ... "оцінювати". Не троль.

====================================== КІНЕЦЬ Коментарів  ====================
====================================== Друга частина  ====================

У нас в ідіотизованому суспільстві багато людей кажуть: "Давайте робити все як на заході!",... і в більшості випадків це правильно, і це нас рятує. Але не стосовно теперішньої вакцинації - різниця гігантська і дуже проста.
1. На заході зараз в багатьох країнах закінчилася хвиля covid-19, а в нас самий гігантський стрімкий пік. 
Вони зараз абсолютно правильно кричать вакцинуйтесь всі! Давай-давай, ось тобі 100 долларів за вакцинацію! 
А у нас треба зараз на 2-3 тижнів треба максимально припинити всі ці масові скупчення людей тим більш у лікарнях.  Вакцина НЕ ПОЧНЕ ПРАЦЮВАТИ раніше як через 8-14-21 днів !!! 
І треба це було зробити ще тиждень-два тому(припинити скупчення). Але у нас мінздрав чекає самого піку і тоді закриває коли вже майже всі перехворіли/заразилися. 
2. У них "давай-давай вакцинуйся", перед хвилею епідемії йде на рівні, - давай швидко зробимо 70-80-99 відсотків вакцинованих! У нас же злочинно женуть людей у натовпи, та з незапрацювавшими не назальними вакцинами в автобуси заради того, щоб за два тижні і коли пік епідемії, щоб  зробити не 12 наявних а.... 16 відсотків вакцинованих. Це НІЧОГО не міняє! Це безглуздий безсенсовний дебілізм!!! Він нічого не змінює, окрім, - більше заражених, більше хворих, більше померлих. 

От така печальна фатальна різниця коли макаки чи папуги просто так копіюють не розуміючи що і як. 
Ну і зрозуміло, що багато людей з заходу не розуміють ці наші різниці ... 
Отак глупе ідіотизоване папужничество перетворюється у масовий злочин і масові вбивства. 

====================================== Ще Коментарі ====================

Іван Данилюк
А тепер почнем підкріплювати науковими даними вірну гіпотезу перехворівшим ( наразі до 11 місяців вакцинація треба як зайцю стоп сигнал бо згідно з репрезентативними дослідженнями вібірка знащуча і репрезентативна вони хворіють в 13.5 раз менше
Comparing SARS-CoV-2 natural immunity to vaccine-induced immunity: reinfections versus breakthrough infections 
MEDRXIV.ORG
 
Serhiy Grigorovich
Іван Данилюк, Дякую за підтримку. Стаття підтверджує. Але тут ще навіть не так все просто як у статті. Багато окрім там зазначенного важливих параметрів (часові відстані одужання/вакцини/зараження). Головне, - у статті не йдеться ще навіть про примусове вакцинування груп_контактного_ризику_ в пік епідемії.
 
Іван Данилюк
Системніий аналіз з стратегічною метою робиться урядами для економічної переваги, тому повний аналіз ще років 30 буде секретним. Але навіть ті цифри що є, зрозуміло що є політична доцільність їх занизити але підтверджують вашу гіпотезу. Ну й вибірка не 33 чоловіка, так вірити мабуть можна, тим паче результати дослідження корелюють з наявними знаннями по епідеміології.

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma