Enigma Enigma

Сергій Григорович

2021-10-30 15:38:00 eye-2 4435   — comment 0

Covid-19. Масові вбивства! Ч.3. Наслідки вакцинації без рожевих окулярів. 

Вже вдруге бачу. Є такий спосіб забивати баки статистичними маніпуляціями, котрі виглядають дуже райдужно.
Так рахують або померлих або госпіталізованих. От, наприклад МОЗ радісно повідомляє:
"З 18 до 24 жовтня 2021 року в Україні з коронавірусною хворобою госпіталізували 33 551 людину, з яких 31 493, або 94%, не отримали жодної дози антиковідної вакцини. Про це свідчать дані інформаційно-аналітичної системи MedData." 
Це не є шахрайство, це справжні дані, але зовсім не ті про які подумає більшість читачів, часто це не ті дані про який подумає начальство в уряді... 
Багато людей неправильно подумає невакциновані - 94%, а вакциновані (назвемо праільніше, які отримали хоч одну дозу, - "ВКОЛОТІ") - 6%, ...  в 15 разів вакцинованих менше !!! 
Як круто! 
Тпруууу! Тут стоп! Це не ті відсотки! Річ у тому, що вколотих значно менше ніж невколотих, їх на 25 жовтня 2021 року в Україні приблизно 20% (8268400), а невколотих 80% (33073600). 
Тобто з 8268400 вколотих госпіталізовано за тиждень 2013, це - 0,024%.
З 33073600  НЕвколотих госпіталізовано за тиждень 31537, це - 0,095%. 
....
Тааааак, у вколотих справи кращі, у них відсоток в 4 рази менший,... але НЕ в 15 разів, як комусь здалось і як комусь хочуть показати. 

На жаль, це не все, треба йти далі,  перефарбовувати рожеві окуляри. 
Дуже багато вакцинували "примусово" людей дуже контактних професій (педагоги, лікарі, продавці, держслужбовці), а вони, на жаль, в більшості вже перехворіли, хто важко, а хто безсимптомно на covid-19 і мають природний імунітет. Тобто тут ефективність вакцини дуже значно прикрашена натуральним імунітетом людей одужавших від Covid-19, які активно вколюють вакцину "за професією".  Взагалі, системі вигідно вакцинувати вже імунізових_природно, .... тоді результати вакцинації значно краще виглядають.  Хоча для людей, це - просто пряма шкода і додаткові ризики здоров'ю.

Далі, за статистикою дуже значно ВАКЦИНУЮТЬСЯ активні люди 25-40 років. 
А вони, ... І БЕЗ ВАКЦИНИ значно менше потрапляли в лікарні на госпіталізацію... Такі молоді-здорові теж значно прикрашають результат від вакцини за низькою госпіталізацією і низькою смертністю. 

Ще далі, - багато людей ПОХИЛОГО віку, які частіше помирають і потрапляють в лікарню, мають протипоказання і острах від вакцини. Тобто вимушено не хочуть вакцинуватися бояться. А в лікарні потрапляють часто. 
Це також стосується прямо всіх хворих людей З ХРОНІЧНИМИ ЗАХВОРЮВАННЯМИ. Вони всі у статистиці прикрашають ефективність вакцини. 

Ще далі, - бідні, неблагополучні, алкозалежні, наркозалежні, люди з імунодефіцитом, ... Не дуже великі ентузіасти вакцинації. А в лікарні і морги із covid-19 потрапляють. І вони "покращують" вакцину. 

І ще-ще далі... Час минає,... доки потрохи йде вакцинація,.... купа людей не тільки офіційно зафіксованих, перехворіли безсимптомно covid-19. З цієї причини результати вакцинації будуть здаватися все краще і краще з часом, тому що люди які будуть підходити і підходити на вакцинацію, вже в більшості будуть з природним імунітетом, і тому їм не дуже загрожує госпіталізація чи смерть від covid-19.
...................................
Отже вийде, що з вакциною не в 15 разів краще і не в 4, а може десь в два рази... 
Не знаю, не має якісних необхідних статистичних даних. Може в півтора рази, а може в три рази вакцина зменшує вірогідність госпіталізації. Але точно не у 15 разів, не як 94% і 6%. 

Підкреслюю, такі дані МОЗ це - не відкрите шахрайство, не обман,... просто таке зазвичай називається "тенденціозно підібранні дані".  Тут, - значно! У 4-8 разів краще виглядають недосвідченим у статистиці людям порівняно з реальністю. 

Аналогічну красивеньку статтю десь бачив у медичній системі Англії з померлими. 
На жаль, вже точно знаю,  більшості читачів така математика буде занадто складна. 
Але значна частина дотичних медиків і відповідальних осіб повинна і має бути спроможна таке зрозуміти.

Можете також прочитати на цю тему мою стару статтю про проблеми вакцин і їх тестування під час епідемії. 
Вона ніяк не застаріла тільки зараз стосується не стільки тестування вакцин, а як от таких статистичних оманливих даних від її масштабного застосування. Зараз же фактично йде натурне масштабне справжнє тестування вакцин.
«Serhiy Grigorovich Covid-19. Что не так с вакцинами и их испытаниями?» 

P.S. 
Дякую за відгуки, тут мені таки пишуть що таки складно буде простим людям зрозуміти, тому я поясню на зменшеному прикладі щоб без мільйонів. 
Нехай у нас є всього 100 людей. З них та сама пропорція що в Україні, - 20 уколотих 80 не уколотих. 
Щоб були схожі цифри, але в тисячу раз більше Нехай у лікарню потрапили 30 неуколотих і 2 уколотих.  
2/(30+2)*100%=6%  30/(30+2)*100%=94% уколотих і не уколотих знаходяться в лікарні. Як 94% і 6% в реальності. 
Але уколоті - представники маленької групи (з 20-ти), а не уколоті представляють велику групу (80).
Але 2 уколотих в лікарні з 20-ти всього - 10% захворіло уколотих.
І 30 з 80 - 37,5% захворіло  неуколотих.
І порівнюємо тепер правильно 10% захворіли вакцинованих і 37,5% не вакцинованих у 4 рази приблизно різниця, а не в  94/6=15 разів.

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma