Enigma Enigma

SovaTravel

2019-10-27 22:07:42 eye-2 2514   — comment 0

DATA: робота з відкритими даними

Сьогодні я хочу поділится корисними сервісами з пошуку відкритих даних. Такі дані викладені в суспільне користування, тому кожен з вас може з ними працювати у разі необхідності. Отже, головні сервіси України: youcontrol.com.ua, data.gov.ua, opendatabot.ua.

На останній сервіс є самим, на мій погляд, зручним у використанні. Його можна швидко знайти і встановити на телеграмі. Це сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній і судового реєстру для захисту від рейдерських атак і контролю контрагентів. Він допоможе як юристам, бізнесменам, журналістам так і звичайним користувачам мережі Інтернет.

Наприклад, чи ви знали, що 4 780 людей не випустили за кордон в 2018 році ? Це тому, що усі вони потрапляли у "чорний список" на виїзд за кордон. У Опендатабот ви можете перевірити себе в реєстрах, які впливають на можливість виїзду за кордон. Це: реєстр боржників по аліментах; реєстр податкових боргів; реєстр осіб, які перебувають у розшуку.

І це тільки один приклад. Також ви зможете знайти і інші відкриті дані - компаній, громадян та авто.

Хочеться щоб і надалі розвивали цей напрям, щоб створювали ще більше подібних сервісів для роботи з відкритими даними, адже це значно покращить наше життя.

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma