Enigma Enigma

dvornik_patriot

2019-10-04 05:30:08 eye-2 58   — comment 3

Дайош український інтернет!

Всі ми весь час щось пишемо в гугл. А на запити отримуємо російскі сайти. Чому? Тому що українці так само як і росіяни ,разом, складають більшість запитів в інтернеті на кирилиці. Проте не відрізняють мов. 

Тому українські ресурси розвиваються тільки ті що мають широку рекламу а ось - ютуб чи прості запити ,лишаються не розвиненими. Оце і є головна біда домінування російської мови на теренах України.

А разом з цим і українский інтернет не розвивається бо нема запитів на мові,хоча сайтів вдосталь. 

Тому щоб виправити цю прикру ситуацію,пропоную, робити запити в гуглі - українською.

Другий етап виправлення ситуації- наша вимога до Гуглу ,як компанії, щоб ставили фільтри на російські сайти. Бо вони вилазять першими,навіть коли запит робиться на українській. 

Тобто - Гугл показує свою недосвідченість та "плутає" дві різні мови, на користь російської тма знаходячись в ЮА неті. 

Головна мета усього цього ,це - відокремлення РУ нета від ЮА нета,шляхом фільтрації мови від - язика. 

Звісно що,для того щоб,народ України більше використовував запити на українській,треба щоб ЮА-нет ,як слід, розвивався. А для цього потрібні патріоти. Ті що будуть наповнювати ЮА-нет українськими запитами на мові. 

Треба відокремити мух від котлет. Ось головне гальмо розвитку сучасної української мови. Непопулярність мови в інтернеті.

Щоб це дослідити треба створювати робочу групу в Раді та вивчати питання з фахівцями. Тоді - левова частка російської пропаганди відпаде сама собою,не напружуючись. 

Бо ютуб суне в ЮА-нет усі російські ролики що друкує російськи бісовий принтер. Хто - ЗА ,плюсуйте.

Ще добавлю- сайти зловживають нашою терплячістю,нав'язуючи нам одну дебільну(навіть дві) фішку. Це - вікно що вискакує з питанням - Чи відправляти вам підписку. Поки на нього не тицьниш - НІ ,воно не закриється а сторінка блокується. Друга дебільна фішка це - питання сторінки - Чи дійсно ви виходите зі сторінки на іншу сторінку і пропонує тицьнути на цю іншу ,в окрему адресу. Більшого дубняка вигадати складно але. Але - це вільний простір який розвивається своїми законами,тому, тому в мене пропозиція.

Ділова та політична пропозиція. Для розвитку країни. Якщо сайти та пошуковики можуть зловживати своїм правом подачі різної дурні то чому б нам теж не зловживати своїм правом - виживання,наприклад не змусити головних софтверних компаній - майкрософт та андроїд, для росповсюдження своїх програм ,в Україні, робити пріоритет - українській мові,наприклад тим,що - буде ,теж, вискакувати якесь вікенце та питатися в юзверя - чи дійсно він вирішив писати чи обирати російську мову ,в ноуті чи смартфоні,чи може лишити - українську по замовчуванню бо ми всі патріоти?

Вважаю такий підхід , м'якого, тиску, поволі, вичавить російську мову не тільки з широкого вжитку але і з нашіх мізків. Національно? Отож.

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma