Enigma Enigma

Alex Noyt (Oleksandr Maliuchenko)

2019-12-10 17:21:34 eye-2 2858   — comment 4

ДБР відкрило впровадження проти Порошенко за Мінські угоди

Любі друзі Зеленського Портнов та Богдан дуже стараються виконати замовлення коміка та за сумісництвом Путіна.  Їх ручні шавки з ДБР, которими вони керують у ручному режимі (що чула вся країна на аудіозаписах), продовжує клепати справи на Порошенко та інших, хто захищав всі ці роки Україну від російських окупантів.

"Державне бюро розслідувань почало кримінальне провадження щодо п’ятого президента України, народного депутата Петра Порошенка – за фактом можливої державної зради під час підписання Мінських угод.", - пише Радіо Свобода.

Цю інформацію Радіо Свобода підтвердила речниця ДБР Анжеліка Іванова.

Так ось у мене після вчорашнього виникло питання, до всіх екзальтованих фанатів коміка що кричать "Перемога". Ви в курсі, що Порошенко зробив Мінські угоди, але не виконував їх, а вдало використав для виграшу часу, зміцненню армії та серйозних санкцій для окупантів - і все це під час потужного наступу росіян. А Зеленський, приїхав до Парижу під час відсутності активних бойових дій, та завзято підтвердив своїм підписом ПОВНІСТЬЮ всі Мінські угоди, та й ще добавив туди  російську "формулу Штайнмаєра" зобов'язавшись занести її у Конституцію України. Та ще і підписав папери про те, що здасть ворогу ще три райони української землі. Так що, ДБР там вже відкрило справу на Зеленського - чи як?

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma