Enigma Enigma

Alex Noyt (Oleksandr Maliuchenko)

2021-10-29 09:12:11 eye-2 4847   — comment 0

ДБР завдала пошкоджень військовим катерам на заводі "Кузня на Рибальському" - навмисно? (Відео)

"Після "слідчих дій", які за сфальсифікованими документами проводило Державне бюро розслідувань, один із десантно-штурмових катерів повернувся зі значними ушкодженнями. Ще один катер, який представники ДБР не могли нормально пришвартувати, працівникам заводу довелося буквально рятувати", - повідомляє керівництво заводу "Кузня на Рибальському".

23 жовтня 2021 десантно-штурмовий катер "Станіслав" вивели в море без здавальної команди заводу "Кузня на Рибальському". Після повернення судна під час виконання швартування катер отримав ушкодження. 

Внаслідок дій слідчої групи ДБР було, зокрема, пошкоджено конструкцію кормового майданчика огородження водометів. Фахівці заводу констатували, що наразі необхідно провести ремонт.

Ще один катер, який співробітники ДБР вивели у море 28 жовтня "для проведення слідчого експерименту", також не змогли нормально пришвартувати. Представникам "Кузні" довелося втрутитися та допомогти представникам Бюро пришвартувати катер, щоб убезпечити й саме судно, і людей, які перебували на його борту. Як добре видно на відео, один із чоловіків через невмілу швартовку навіть упав у воду. Крім того, як стало відомо, працівники ДБР замінили запасну частину на катері без залучення фахівців "Кузні на Рибальському", і поки невідомо, які пошкодження зазнав військовий катер через ці дії, тому що працівники "Кузні" не мають права провести технічний огляд судна, тому що на нього накладено арешт.

Тобто замість того, щоб дати працювати над вдосконаленням працівникам заводу, ДБР фальсифікує справи, ламає військову техніку - це некомпетентність чи робиться навмисно, щоб завдати ще більше шкоди армії?

====================

Віддячити мені за текст дуже просто - криптовалютою SSLX від Sl8. 

Що таке соцмережа Sl8:

Стаття на АIN 

Пост українською https://bit.ly/3Ao2m1K

Пост російською https://bit.ly/3i4u6l1

Як активувати криптогаманець Sl8 https://bit.ly/39oQikJ

Інвайт для реєстрації a1yN7z

https://sl8.online/invite/a1yN7z

Мій нік у Слейт skyokey

 

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma