Enigma Enigma

Влад Волошин

2020-06-17 20:30:57 eye-2 3214   — comment 3

Де буде нова російська військова база в Сирії

В північно східній частині Сирії біля кордонів з Туреччиною та Іраком Росія створює військову базу. Про це повідомляє іранське видання Donya-e-Eqtesad. База буде розташована поблизу міста Аль-Малікія.
У цьому місці Сирії знаходиться чимало родовищ нафти. Неподалік в бік кордону з Іраком між Дейр-ес-зором і Ель-Малікією також зосереджені військові сили США. Цей район Сполучені Штати вважають своєю зоною впливу. Після повідомлення про будівництво нової військової бази РФ район посилено почали патрулювати американці.
Експерти, які коментують інформацію про нову російську військову базу, припускають, що її будівництво в даному важливому регіоні Сирії говорить про прагнення впорядкувати сфери впливу Росії і США в цій країні.
Російська база у Ель-Малікії знаходитиметься практично в оточенні американських військ і їх укріплених опорних пунктів, а також в центральній частині району, який контролюється військовими підрозділами США. При цьому відсутній будь-який опір з боку американців, немає також офіційних коментарів з цього приводу від американської сторони. Все це наводить на думку про існування певних "закулісних" домовленостей між Москвою і Вашингтоном про розподіл територій впливу в цьому багатому нафтоносному районі Сирії.

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma