Enigma Enigma

dvornik_patriot

2019-11-05 06:50:34 eye-2 21   — comment 0

Декілька моментів до

статті Деліна.про абхазіацію конфлікту на Донбасі. Та до її коментів. В яких обидва коментувачі виявляються праві.

Справа в тім що в кожної справі потрібна мета. В російській стратегії поведінки вона присутня. В нашій стратегії поведінки,вона відсутня. 

Декілька прикладів ,для наглядності.

Є така приказка- Йдучи до мети,йди до неї. Не можеш йти- повзи до неї, не можеш повзти- ляж ,в напрямку мети та лежи - показуючи собою - напрямок твого руху. Можливо хтось , підхопить тебе по дорозі та підвезе.

Шлях до мети складний та неоднозначний. часом виглядає як - зворотня дія,часом .як завмирання, для передиху,але мета повинна наближатись ,хоча б в думках. Тоді все вийде.

Росія ,в морді кремлівської гебні,яку очолив великий кормчий усього російського нороду-путен, всі ці ознаки має.

Тобто вона - йде, повзе, лежить та навіть спить, з цією метою. Хоча ця мета їй не по зубах, вона їй не потрібна, вона їй не по зубах.

Але,вони знають одне мудре правило. Про яке мені ,в дитинстві ще казав мій батько- Під лежачий камінь вода не тече.

Там все логічно. Є країна. В неї є влада. У влади є народ. Всі разом хочуть жерти та кудись йти. Це загально відомий алгоритм усієї природи. Крокодил шматує вола, тендітна бабуся - хрумає кісточку півника,але вони тотожні. Бо ми всі є поглиначами чужої плоті. Не поглинаєш чужого-поглинають тебе. Стоїш-тебе обійдуть збоку. Мовчиш - тебе заговорять - шептуни.

Це не російський винахід. Це загальновідомі істини. 

Що зробила верхівка росії. Вона просто - вказала шлях - куди треба рухатись. Тобто - направила вектор свого бродіння в саме м'яке русло. Як в щілину,що знайшлася в скелі ,у виді прошарку м'якого грунту.

Всі імперії, щоб задовольнить свій народ, та не допускати розбрату, шукали зовнішнього ворога. Тим самим рятуючи власну владу від багатьох питань.

Наша стратегічна розвідка повинна була всі ці дії росії, і не тільки росії, вчасно попереджувати та виявляти.

Проте-на то він і павук що впорскує свою отруту в жертву ,раніше ніж вона випутається з його павутини.

Все інше,що ми спостерігаємо ,що твориться з нами це - наслідки. І не факт що ці наслідки будуть тільки з боку росії.

Взагалі - не треба очікувати якоїсь халепи ,з одного якогось боку. Бо ворог не той хто творить тобі халепу а той хто її допустив. Бо,апріорі, ми всі творимо ,одне одному, халепи - тільки різниця в тім - хто кому першим встромить.

А халепа,як завжди приходить зненацька. Якщо нема мізків. Якщо не слухав батька. Якщо не читав книжок. 

Тому - всі ці російські фрікції,на Донбасі, такі ж зрозумілі та логічні ,як і фрікції жертви-антилопи, в зубах коркодила.

Делін часто апелює до нас самих-тобто до народу - сама виновата та треба робити - так і так,мовляв Захід нам не допоможе поки ми самі не допоможемо собі. Все це вірно. Але тут теж є деякі речі,що не зроблять з крокодила жертву а з жертви крокодила. Бо є речі не сумісні. Наприклад -не можна крокодилу вирвати зуби -не будучи самому зубастим.

А також не можна агтилопі вживити крокодилячі зуби. Тому ,природа , і змайструвала антилопі довгі ноги а крокодилу короткі. Для балансу.

Дії росії - різнонаправлені. Але послідовні. Дійсно. Вона .якщо і відпускає то тільки щоб перехопити -ближче до горла. 

Мені подабається символіка Азову,з символом вервольфу. Та це не про нас. Це скоріще про росію. Саме так - розчерком зубів - собака чи вовк рве свою жертву - мотаючи головою,щоб кінетична енергія відривала шматки жертви зубами.

Та що ми бачимо,на самому ділі. Ці символи, в світі , заборонені бо асоціюються з німецьким фашизмом, тому росія їх не використовує, розумно, зате використовують - дурні азовці,дратуючи світ та свій власний народ, що гинув колись від фашистів. Проте - росія діє саме як вовк а ми як вівці. 

Бо росія має всі ознаки фашизму та сучасного агресора,який приховує свої наміри ,за миролюбивою риторикою, тоді як ми, та той самий Азов, бавляться в крутих хлопців,начитавшись романтичних книжок.

Сучасний агресор має зовсім протилежний вигляд,ніж ми собі вважаємо. В природі є безліч прикладів ,як зненацька захопити жертву. Не вір очам своїм. 

Сучасний вервольф та смолоскип, на вулицях, це скоріще демаскувапння та демонстрація, розімній людині , що йде маскарад а не ,дійсна , агресія. 

Ось чому Америка та світ накинувся на нас та поставив ,навіть, в конгресі питання Азову. З одного боку це люди які не розуміють сучасної стратегії війн майбутньогго а з іншого це подразники суспільства тим що основна маса народів ,сприймає це не як виставу а як акт агресії до УСИХ.

Ми всі знаємо , з природи, як вона маскується. Метелик має великі очі ,на крилах, багатоніжки мають великі роги .позаду себе,коли жало -спереду. Мистецтво маскування та обману притаманно усій розумній природі. Тільки не нам.

Наприклад - сколопендра,що мене вкусила, живе в мене на подвір'ї та в домі, має великі отруйні щелепи -спереду,як і усі, а задницю прикрашають роги як наче то голова. Навіщо? 

Ворог завжди б'є в голову. Тобто туди де він вважає що то голова. І в цей час - сколопендра - жалить його замаскованою головою. 

Україна навпаки. Вона має полк Азов, що демаскує її в світі та робить вразливою, в тей час коли сама вона м'ягкотіла та податлива. Як це виглядає зовні та в логіці.

Є безліч різних хижаків та їхніх жертв. Ми не одні. До кого належимо ми, як країна. На тих хто маскується? Хто нападає? Хто втікає? Хто ми? 

Сокіл має гострий зір та падає каменем на голову хом'яка. Він маскується та має велику зброю. Це активний агресор.

Миша гризе все що може-це пасивний агресор. Вона може їсти навіть сородича.

Свиня теж може з'їсти навіть свого господаря.

Вовк не маскується а нападає активно. Лисиця крадеться та тікає вкравши свою жертву.

Хто ми? Олені? Коні? Свині? Сколопендри? Який наш стиль життя? Аморфний. З великим жалом на спині,що нас демаскує та відлякує слабаків. Проте воно не страшне хижакам. 

В світі тварин та комах треба визначитись. і людина тут має величезну перевагу перед тваринами. Міжвидова боротьба зробила людство самим коварним та жорстоким.

Щоб в ньому вижити, мало себе кимось уявити. Треба змінювати свій генетичний код. З жертв пертворюватись на агресора. Та чи доцільно це взагалі, в сучасному світі? І хто нам це дозволить.

Саме тому -росія і блокує нам вступ до НАТО. Бо нато це агресивний блок,замаскований під миротворця,точнісінько як і росія. Ми для них є матеріалом що можна використати на свою користь. 

А наша задача зробити навпаки. Не стати матеріалом а стати гравцем.

Тому всі демаскуючі елементи треба прибрати. Як це робитть НАТО та росія.

Всі повинні зрозуміти просту істину. Сила не в мускулах а в розумі. У якого є мета.

Якщо є мета тоді ми викрутимось з усіх передряг. Та якою нам ставити собі мету? Захопити когось? Ні. Знищити росію? ні.

будувати власний світ? ні. Це все контр продуктивно. Нас просто затопчуть якщо ми будемо мати ознаки агресора чи підступного ворога. Як затоптали гітлера,усім світом. 

 Ми повинні - активно оборонятися та вчасно виявляти усі загрози народу. Навіть якщо на нас нападуть слимаки та втоплять нас в своїх соплях.

Та де ті люди що патріотично все це відслідковують? Нема. Країна створює купу різного лайна ,що імітує грізні органи.

НАБУ,ТАБУ,СНБО тощо,лишень розпилюють народну увагу та імітують плідну працю. В'яло реагуючи на загрози -посфактум. Виконуючи роль спойлерів,численних груп впливу та розподілу.

Бо нема ядра нації. Є одні імітатори та пристосуванці.

Або невігласи. Вибачте але це правда. 

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma