Enigma Enigma

Ева Браун

2019-11-25 07:27:57 eye-2 2920   — comment 0

Декілька слів про забезпечення зброєю ЗСУ

 

Чому і для чого Росія розпочала проти нас цю агресію ми точно не знаємо, але знаємо точно – наш народ не зламався в таких умовах. Навпаки, він лише загартував свій військовий дух. Та як відомо, армія тримається не тільки на людях, але й на техніці. Війна РФ проти України поставила на перший план необхідність якісного озброєння. І з цим в нас теж все склалось.

Так, за період гібридної війни з Росією, наші конструктори різних ремонтно-відновлювальних комплексів зробили велику справу у модернізації військового озброєння. Було передано на передову українським захисникам більше 5 тисяч одиниць зброї та військової техніки:  ракетно-артилерійського і бронетанкового озброєння, автомобільної, авіаційної та інженерної техніки. Зокрема, першу сотню серійних ракет «Вільха». Після чого, також були передані два винищувачі МіГ-29МУ1, модернізований Ан-26 та декілька десятків бронемашин «Новатор». Крім того, до корабельного складу ВМСУ було зараховано три нові бойові судна.

 Але на цьому модернізація та укомплектування Збройних Сил не припинилось. Так, до кінця уже цього року, за повідомленням «АрміяInform»,  наша армія отримає ще близько 54 тисяч боєприпасів різного призначення, понад 4800 зразків озброєння і військової техніки, понад 2000 приладів нічного бачення.

Як ми бачимо українські промислові компанії не перестають розробляти та вдосконалювати все нові та нові види військової техніки, найкращі зразки якої було представлено в Києві на виставці "Зброя та безпека", яка проходила цього року

З кожним роком українські Збройні Сили поповнюються новими видами сучасного озброєнням та техніки. А наші військовослужбовці з легкістю освоюють новинки військових виробників. Набутий бойовий досвід і стабільне постачання військової техніки наближують нашу перемогу.

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma