Enigma Enigma

BlackPR

2019-12-17 16:23:13 eye-2 3467   — comment 1

Депортація як запобіжний захід

 

 

 

 

Зігхаюшкі, шановні хунтани та чарівні хунтанки!

Оскільки ми всі люди дорослі та розумні, то не стану пояснювати – хто такі ватани і яку небезпеку вони складають для нашої держави. Ви все це знаєте і без мене. Одначе, хотілося би трохи поговорити про запобіжні заходи по убезпеченню держави від повторення подій 2014-го року. За приклад хочу взяти депортацію фольксдойчів з окремих районів постраждалих від Адольфа Алоїзовича країн.

Фактично, всі ті райони були спірні, але багато де німці понаїхали внаслідок німецького панування на тих теренах. Вибивалася з того ряду хіба що Східна Прусія, яка була віддана свого часу поляками Тевтонському ордену. І внаслідок передачі цієї області до брудних волохатих мацаків більшовиків, ті німці постраждали більш за всіх інших.

Всього ж було депортовано близько 13 000 000 етнічних німців. Приводом для того було використання Гітлером етнічних німців для розпалювання війни, тож їх і вирішили позбутися, аби ця загроза можливої нової війни припинила існування. «Є людина – є проблема; нема людини – нема проблеми» - цей вислів вусатого вождя можна застосувати й до депортацій. Єдине, що різнить депортацію від масових страт – це те, що більшість з депортованих таки залишалася жити.

Тож подібна депортація є прецедентом, на який можна спиратися. Бо якщо нам заборонятимуть виселити з нашої землі вату, то треба буде вимагати повернення нащадків депортованих німців на батьківщину. Тобто – репатріації постраждалих. Та навряд чи Польша, Чехія та московщина схочуть виявити гуманізм до позбавлених рідної землі фольксдойчів.

З огляду на це, акт депортації ватанів на їхню улюблену московію буде виглядати актом правосуддя, превентивним заходом проти розпалювання тими фольксмокшами (включно з ментальними) нової війни на теренах нашої держави. Причому, депортувати не лише з бувших під окупантом районів, але з усієї країни. А московія нехай приймає покидьків – вони ж ще влітку 2013 року у своїй державній дупі розглядали можливість переселення 7 000 000 громадян України в райони Крайньої Півночі та Далекого Сходу. І це буде справедливо та гуманно.

Як виявити ватанів? Дуже просто – вони нам всім і так відомі.

На цьому, шановні хунтани та чарівні хунтанки, гудбаюшкі унд ауфвідерзеюшкі!

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma