Enigma Enigma

Olena Herasimova

2019-10-09 10:57:21 eye-2 2993   — comment 3

Діалоги (з дияволом ) про Україну

На цьому тижні влада вирішила, що стрімке зростання невдоволення та його матеріалізацію у вигляді звернень обласних рад про неприпустимість здачі інтересів України та відведення військ згідно нав'язаної "формули путіна" необхідно зупинити.

І придумала "Діалоги про Україну".

Були сформовані "трійки" з представників Уряду на рівні замміністрів і відправлені облради аби донести єдино правильну точку зору "найвеличнішого з усіх президентів сучасності".

Вчора отакого листа щастя отримала Вінницька облрада.

Естафету їй передали рівненчани, де аналогічна зустріч відбулась учора.

Правда в Рівному щось пішло не так, і омріяного одобрямсу не вийшло.

Проте виникнули дуже незручні запитання від тих, хто не ухилявся 4 рази від повісток з військоматів, а тягнув нелегку лямку солдата, "продаючи свою робочу силу" на курортах Пісків, ДАПу, Авдіївки, Щастя.

Особливої пікантності зустрічі додало те, що в якості одного з емісарів Зеленського виступив ветеран, а нині замміністра Антон Колумбет.

І тут мені хочеться зробити невеличкий екскурс в історію. Історію про те, як в усі часи НКВД-КДБ-ФСБ використовувало у своїй роботі тих, кого можна назвати патріотами своєї країни. Це стосувалось не лише політики, а й мистецтва, науки, спорту та культури. Адже як це привабливо виглядає - на посаді знаходиться людина, що відома в патріотичних колах своєю позицією, людина, до думки якої дослухаються сотні і тисячі інших громадян.

Когось таким чином купляли грошима чи улещенням. Хтось щиро вірив, що потрапивши до цієї системи він зможе зсередини її змінити на краще. Але всі вони закінчили однаково. Як Горький, якого вмовляннями вдалось затягнути з Італії до СРСР і вже живим не випустити звідти. Як Маяковський - рупор революційного класу. Як розстріляне українське відродження і знищені науковці. Бо вони дали згоду на співпрацю з дияволом.

Я далека від думки, що Колумбетом рухали корисливі мотиви, коли він зголосився на цю посаду. Але маючи досвід в іншій сфері, бачу, як його та всіх інших пов'язують омертою. І я знаю, що буде потім. Якщо не дай боже, суспільство зламають через коліно, то відгрібати від патріотичної спільноти буде не Портнов, і не Медведчук. Відгрібати буде Антон. Бо якби він мав розум, то у Рівному вийшов би на трибуну і сказав: "Хлопці, мене підставили. Я збирався говорити про проблеми ветеранів, а мені нав'язали Штайнмаєра. Я воював і не можу погодитись на здачу інтересів України". Але він цього не зробив.

Неможливо сідати грати за стіл з дияволом, бо як тільки ти сів - ти прийняв його правила гри. Неможливо за цим столом змінити гравців на краще.

Неможливо обіграти в преферанс і покер того, хто має краплені карти, навіть якщо ти PhD з теорії ігор. Не тіште себе ілюзіями. Відповідь на співробітництво з дияволом може бути лише одна. Та, яку дав на горі Каранталь (горі Спокус) Той, хто мав таку розмову.

Іншої відповіді не існує. Як не існує співробітництва з тими, чия мета - руйнація України.

По відношенню до них має бути примус у Верховній Раді, місцевих радах, громадянському суспільстві, аби цим планам не судилося збутися.

І ще одне. Сатані властиво з'їдати навіть своїх вірних служителів, які не впорались з завданням. Що вже й казати про тих, хто вирішив, що може з ним співпрацювати, аби щось покращити чи обдурити. Якщо не вірите - прочитайте "Листи крутеня (баламута)" Клайва Стейплза Люїса.

 

 

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma