Enigma Enigma

Alex Noyt (Oleksandr Maliuchenko)

2020-06-06 14:37:14 eye-2 11516   — comment 6

Директора Держрезерву, що викрив розкрадання зерна на мільярд за рік влади Зеленського - терміново звільнили

З Державного агентства резерву України (Держрезерву) зникли 2700 вагонів із зерном, про це директор Держрезерву Ярослав Погорілий повідомив у кінці травня, а вже на початку червня він був без роботи.

За рік влади Зеленського зникло сотні тисяч тонн зерна на суму майже мільярд гривень, склади підприємства заповнені на 3%. «Проведені нами аудити продемонстрували жахливі зловживання, значні втрати запасів. Тільки зерна ми недорахувались на більш як 800 млн грн, загалом зафіксували збитків на понад мільярд грн, а сам Держрезерв заповнений на 3% від норми зберігання, тобто від максимуму, який може там бути», – розповів Погорілий.

«Якийсь товар за документами на складах є, але у процесі перевірки з’ясовується, що його вже немає. На одному з підприємств ми не знайшли майже 18 тисяч тонн зерна, на іншому – майже 20 тисяч, на третьому – 112 тисяч тонн. Ось уже 150 тисяч тонн зерна, які начебто у нас є, але насправді їх вже давно розікрали та продали», – сказав екс-керівник Держрезерву і зазначив, що зі складів резерву країни команда Зеленського викрала не лише зерно, але і нафтопродукти.

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma