Enigma Enigma

Історична школа ім.В.Липинського

2019-09-30 12:58:05 eye-2 17   — comment 0

Для чого потрібна історична школа?

Громадяни зобов'язані знати історію своєї Батьківщини. Переважна більшість припиняє своє вивчення історії за шкільною партою. Але чи завжди якісно подають вчителі історію для школярів? Чи завжди педагог знаходить підхід та мотивує учнів цікавитися історією, якщо за розкладом це останній урок в п'ятницю?

Історія — це не страшний шкільний предмет, а ключ до багатьох таємниць нашого народу. Історична школа ім.В.Липинського пропонує для охочих вирушити спільним шляхом пізнавання історії. Мова йде не тільки про лекції, дискусії та конференції, а і про значно ширший наступ на історичні ниви. Нас чекають цікаві екскурсії, спільні перегляди історичних фільмів, публікування та видавання наукових статей.

Вивчення історії змушує нас іншим поглядом подивитися на сучасний світ. Історія не повинна акцентуватися на датах та іменах, адже для цього варто тільки увімкнути свій смартфон та зайти, наприклад, у вікіпедію. Справжнім пріоритетом вивчення історії є її розуміння — чому відбулася подія, за яких обставин та які її наслідки.

Масштабність нашої діяльності залежить від кількості охочих, що готові брати участь у творенні нової історичної школи. Зв'яжіться з нами:

istorychna.shkola@gmail.com

Мережа "Facebook"

Межера "Instagram"


 

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma