Enigma Enigma

Прес-служба NovuMedical

2019-11-01 14:28:46 eye-2 10   — comment 0

Добірка цікавих фактів про нашу шкіру

Шкіра являє собою найбільший орган тіла, які покриває його цілком. У цьому органі зосереджені рецептори для уточнення світосприйняття, нервові закінчення для передачі імпульсів в мозок. За допомогою шкіри виводяться токсини з організму, крім того, шкіра виконує захисні та інші функції.

Ця оболонка тіла настільки важлива, що при отриманні опіків або інших пошкоджень шкіри на площі понад 70% вірогідність летального результату вкрай велика. Зауважте, що мова йде про пошкодження, коли незачеплені інші життєво важливі органи. З огляду на це шкіру також можна віднести до частин тіла, без яких життєдіяльність неможлива. Шкіра за своєю важливістю стоїть в одному ряду з серцем, легенями та іншими органами, що підтримують в нас життя.

  1. У шкіри приголомшливі властивості регенерації: за все життя шкіра повністю оновлюється більше 1000 разів, за цей час відторгається більше 18 кілограмів ороговілих клітин.
  2. Чутливість шкіри залежить від того, що або хто саме її стосується. Завдяки цій особливості ми не можемо полоскотати себе самі: наш мозок знає, що це ви торкаєтеся свого тіла і тому ігнорує сигнали. Але варто "делікатні" дії зробити комусь іншому, як чутливість повертається і ми відчуваємо непереборне бажання сміятися.
  3. Науково доведено, що більша кількість родимок в більшості випадків пов'язано з меншою ймовірністю виникнення вікових захворювань. Така особливість поки залишається загадкою для медиків, але вона має місце.
  4. Чистота шкіри говорить про здоров'я. Кожна ділянка шкіри відповідає певному органу. Тому при виникненні збоїв вони відразу відображаються на шкірі людини. Це можуть бути почервоніння, висипання, дерматити, лущення та інші проблеми, які люди часто сприймають як естетичний недолік.
  5. Розташування родимок на нашому тілі і їх приблизну кількість визначається ще до народження дитини.
  6. Для краси шкіри потрібні мало не всі можливі вітаміни і мікроелементи. При цьому кожен з них грає свою роль: якийсь захищає від сонця, дугою - відновлює еластичність і т.д.
  7. З кожним роком клітинам шкіри дістається все менше харчування. Через це, в числі інших факторів, і посилюються процеси старіння. Якби ми знайшли спосіб підтримувати живлення клітин шкіри на рівні двадцятирічного біологічного віку і своєчасно позбувалися б від токсинів, то все виглядали б молодо в будь-якому віці.
  8. У спекотну погоду шкіра може виділити за добу понад півлітра поту. За допомогою потовиділення здійснюється терморегуляція.
  9. Сам піт не має запаху, зате його мають мікроорганізми, які живуть у вологому середовищі різних ділянок тіла, особливо, пахвових западин. Саме тому при ретельній гігієні, навіть при відмові від дезодорантів, запах поту буде не такий сильний як у людей, які недостатньо ретельно вимивають "проблемні" ділянки тіла.
  10. Забарвлення шкіри генетично схильний. Одна з найцікавіших аномалій - це лінії Блашко. Це порушення пігментації, коли людина покривається спіралеподібними та смугоподібними пігментними плямами, які темніше або світліше нормальної шкіри.

Шкіра - це дивовижна частина нашого тіла, яка, як і будь-який інший орган потребує оздоровлення для підтримки її молодості і краси. Про те, як правильно доглядати за своєю шкірою ви можете дізнатися в демонстраційних центрах NovuMedical. Ми розповімо вам, як правильно використовувати обладнання, щоб сприяти її комплексному оздоровленню.

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma