Enigma Enigma

Сергій Григорович

2023-11-01 16:50:12 eye-2 4457   — comment 0

Добре, сьогодні під настрій, відкрию вам одну з величезних державних таємниць Росії. (не жарт і не художнє)

Бувають у мене іноді спілкування з представниками найвищих мудрунів московських... Розповім вам одну повідану мені коротеньку історію. 

Філософія, логіка, історія, релігія у освіті - це напрямки освіти в яких московська влада обов'язково вважає за потрібне тримати своїх представників і обновлювати їх молодими поколіннями. Вони потім будуть тертися десь біля влади в коридорах і відповідати за запарювання мізків підданим та підлеглим. Будуть вигадувати та впроваджувати всякі різні егрегори державної філософії та політики. Коротше, будуть змінювати, створювати і відміняти... всяку робочу брехню для народа. Це так і є, це очевидно, ви бачите цих людей... всіляких суркових-кургіняних-дугіних і тут важливо зрозуміти наступне... Кремлівська влада от конкретно так, і більше ніяк не сприймає усю оцю тусовку істориків-філософів-логіків-ідеологів в освіті. Влада то чітко розуміє, що то все є дешева брехня, і просто за простим наказом, ці служки можуть змінити свою брехню... та хоч на протилежну. "Момент требует!"

І от ви знаєте, я питаю чолов'ягу, який плотно задіяний у все це: "Слухай, ну а як зі справжньою філософією, логікою, історією, без неї сьогодні ну зараз вже ніяк ???" А він мені каже: "Ні ні таке суворо заборонене! Всяка там справжня логіка і філософія, це - вищі таємні знання. Хто довірить дозволить всяким там доцентам і професором в такому колупатися? Вони ж завтра навчать цій всякій єрунді, всяким там таємним мудрощам кого попало... Якихось ще студентиків. А ті понесуть це, понесуть,... як їх потім ловити? Як владу захоплювати, будувати і тримати, як підкорити собі суспільство,... Хто ж буде чи дозволить всяких таких небезпечних умників плодити. Навіть прямо біля себе таких тримати небезпечно, бо вони тобі завтра заколот організують..." Всякі там справжні логіка і філософія, це - таємні знання для присвячених. Будь-яку людину, яка щось там розібралася, зрозуміла і не дай Бог ще вживає це в житті,... її треба тримати на особливому контролі і в своїх відданих холуях, ближче, але без легкого доступу до найвищого тіла. 

Тобто ніякі там справжні вумніки не потрібні! А потрібні спритні брехунці, які швидко на замовлення зліплять якусь потрібну для сьогодення масштабну наукоподібну та правдоподібну брехню з неадекватних аналогій та асоціацій. Ну, зрозуміло, що на заході всі з того будуть тільки сміятися... Але нічого, дома за наказом з кремля, це буде - найзначніший "рускій мислітєль" сьогодення!

А ви вже там самі собі гадайте, чому це москалі на державному рівні заборонили викладання логіки в школах. Ну не сумнівайтеся, що ще й зараз приблизно така ж ситуація і в Україні. Ця розумова зараза важко і повільно викорінюється. Тільки в московії, це - з конкретною корисною владі метою, а в Україні, - просто так, щоб "ха.ли" не вумнічали і виглядали полудурками.

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma