Enigma Enigma

Alex Noyt (Oleksandr Maliuchenko)

2019-12-16 14:24:37 eye-2 2670   — comment 2

Доки Зеленський розважається на концертах - один воїн загинув, четверо поранено (Відео)

За минулі вихідні, 14 та 15 грудня, за повідомленнями прес-центру ООС від обстрілів російської артилерії загинув один воїн зі складу бригади НГУ, та четверо бійців Об'єднаних сил зазнали поранень. У цей самий час президент Зеленський відпочиває у себе в маєтку, а потім їде розважатися на концерт Квартал-95. Просто чудово себе відчуває Зеленський, у той самий час, коли на фронті тривають ворожі обстріли з заборонених калібрів та гинуть  українці. Ну, а що, він рахує, що достатньо розповідати народу з екранів про "перемогу" після зустрічі з Путіним, і можна їхати посміятися та випити на концерт. Нагадаю, саме Зеленський нам розказував про те, що українці гинуть тільки тому, що на війні заробляє Порошенко, і "надо просто перестать стрелять". Йде восьмий місяць президенства Зеленського. Хто заробляє сьогодні на війні? "Просто перестали стрелять" ти зустрівся з Путіним у Парижі -  і що? Чому росіяни продовжують вбивати наших хлопців? Власне  особисто для мене це риторичні питання, але я ніколи не втомлюся задавати їх виборцям Зеленського.

Харитін Старський: Нашому братику був лише 21 рік, але він загинув у бою, в суботу 14 грудня 2019 року, від вогню російської артилерії. Яку наводили в бік українських позицій не олігархи і не політики, а звичайні собі мешканці сусідньої країни. Душевні такі люди, з широкою душею та звірячою ненавистю до всього українського.
Нашому братику був лише 21 рік. Але він мав більше мужності, аніж сотні тисяч фізично розвинутих чоловіків, які роблять селфікі у спортзалах і засинають у своїх теплих ліжечках на гражданці. Він був одним із тієї жменьки НЕБАЙДУЖИХ, яким Україна була дійсно потрібною, на відміну від мільйонів двоногих шлунків, які плювали на цю землю і цю державу. Наш братик воював за кожного окремого українця - за тих, хто щоранку з тремтінням читає зведення з фронту, а також за тих, хто “втомився в офісі”. За тих, хто чекає вдома й за тих, хто “нас туда нє пасилал”. Він воював за свою скривджену рідну землю, як і всі його предки до того, й робив це не заради медалей чи слави, а просто тому що так роблять воїни. Саме таку долю обрали собі НАЙКРАЩІ з людей, і їх ніхто не переконає, що це було хибне рішення.

Сьогодні я прошу вас пом’янути нашого лева і назавжди запам’ятати його обличчя. Він був у сто разів кращим за кожного з нас. Сергій Михальчук, національний гвардієць, Бригада швидкого реагування НГУ. 21 рік.

 

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma