Enigma Enigma

Ярослав Цвиркун

2020-06-10 06:18:11 eye-2 2528   — comment 0

Дорогі вілли та наркотики за гроші звичайних людей

Нещодавно вийшов репортаж про Мунтяна та його поїздки до Таїланду. Чесно кажучи, я не те, що шокований, а навіть не здивований. Шокував більше рівень аморальності цього дійства. Проте не дивує те, що шайка злодюг купує собі вілли, автомобілі та й наркотики за кровні гроші звичайних парафіян.

Чи вважаю я винними в цьому людей, які самі віддають гроші? Звичайно ні. Ні для кого не таємниця, що люди переважно слабкі, особливо коли у них сталося горе, а підтримати їх нікому.

Коли ти хворий, а медицина надзвичайно дорога; коли голодний, а з.п. копійчані; коли суди не підтримують, то після всього цього залишається сподіватися тільки на Бога. І саме в такий момент з'являються шахраї, які прикриваючись святими образами, використовують релігію задля власного збагачення.

Проте печально інше. Багато людей вже на стільки звикли до цієї церкви (Відродження), що їм набагато простіше повірити в те, що у їх пастора просто вселився біс та він витратив всі заощадження; чим повірити в те, що віднині вони залишатимуться самі, наодинці зі своїми проблемами.

*Ярослав Цвіркун

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma