Enigma Enigma

Михайло Макарук

2019-12-21 14:03:25 eye-2 3512   — comment 1

Дуже дякую ...

За те, що ветеранів і волонтерів ви, не маючи доказів, фактів та головне рішення суду, оголошуєте винними у скоєнні злочинів.

За те, що «поліція» стала повноцінною мусарнею, яка плювати хотіла на закони і блокує суди і двори щоб побратими не могли прийти і підтримати своїх друзів. Щоб нардепи та їх помічники не могли проконтролювати законність дій.

За те, що та сама мусарня б‘є спідтишка людей, які роблять їм зауваження за порушеннями ними закону, який був прийнятий після Майдану.

За те, що легендарного командира, героя Дебальцево Андрей Янченко «Висоту», після свавілля мусарні винесли на ношах і він потрапив у лікарню.

За те, що справа по вбивству копами маленької дитини в Київській області стає на бік вбивць-мусорів.

За те, що ваш ручний клоун рябошапка - типовий балабол, в статусі очільника Генеральна прокуратура України . Який нардепам дає слово, що його бездарі прокурори будуть на суді, а вони так і не приїздять.

За те, що справи ГПУ фабрикує через недопрокурорів, що не пройшли атестацію

За те, що вони наполовину єврея Андрій Антоненко звинувачують в культивуванні «величі арійської раси» та відверто беруть кальку такої сфабрикованої справи 2010 року.

За те, що ніхто не буде покараний через ці факти!

За те, що ваші депутати #зекоманди чхати хотіли на ПДР і паркуються на пішохідних переходах, ледь не збиваючи пішоходів, а на зауваження кажуть, що їм байдуже.

За те, що типу «волонтери» Юрій Мисягін та David Braun (Давид Арахамия) позапихали язики в свої дупи і сидять тихо-тихо, бо вони елементарно бояться заступитись за тих, кого називали «побратимами».

За те, що я повністю втратив довіру і повагу до Міністерство внутрішніх справ та Прокуратура міста Києва. І зрозумів - копів викликати чи подавати заяви до прокуратури немає сенсу в будь-яких випадках, оскільки вони все одно не приїдуть.

За те, що влада щоб збільшити рейтинги вдалась до тотальної дискредитації волонтерського та добровольчого рухів.

За те, що Служба безпеки України зараз негласно фальсифікує справи щодо незгодних!

За те, що типу уповноважений з питань волонтерів - звичайнісіньке канцелярське лайно, яке просто боїться за свою посаду. І яке не буде нас захищати.

За те, що легендарна ТП тепер відповідає за коммунікацію між суспільством та Офіс Президента України. Людина, яка погрожувала просто так волонтерам в’язницею, вівця про роботу якої в МІП всі згадують з острахом - зараз головний комунікатор між владою та народом ...

За те, що покидьки, які продають себе як шльондри гавкають вам в унісон, називаючи себе «блогери».

Але є одна річ, Вова, яка тобі не відома.

Ми - все своє відбоялись!

А тобі варто подумати, що може трапитись з усіма вищезгаданими.

Бо прийде час, коли за вас оберуть в якому з кіл пекла, ви будете горіти...

Маю честь!

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma