Enigma Enigma

Marika

2020-06-15 13:30:13 eye-2 4894   — comment 1

Єдина

Давай зустрінемось через років десять, у тому ж кафе, на розі, де ми курили кальян і говорили про майже святе.

Думаю, що ти не змінишся: впевнений та спокійний, контролюєш усе, як завжди. Правда, срібло замерехкотить у волоссі і довшими стануть паузи в нашій розмові. Ти і далі будеш діяти за планом, розписувати життя наперед. Тільки чомусь і досі почуття ховаєш, не дозволяєш собі те, чим вона кожен день живе.

Єдина, у чиїх мріях ти гостював, а не жив, бо розуміла, що це задоволення та й усе. У ті рідкісні години, проведені разом, заряджалась тобою і дарувала тобі себе.

Перша мудрість її жіноча прийшла завдяки тобі. Навіть шахи полюбила, щоб нарівні з тобою вести «гру». Спочатку дуже тебе боялась, але це так, маленький секрет, а згодом відстань, дистанція, час подолали страх. Тепер вона особлива жінка, таких не часто знайдеш. Єдине незмінним залишилось-  бажання відчути тебе ще раз. Хоча знає, що на ранок усе розчиниться і ваш вечір ніколи до нового дня не доживе. Ти не скажеш: « Кохаю » . І не почуєш від неї : « Я тебе теж».

У неї не так багато було інших, але найкращим був ти . Бачить тебе на горизонті і повільно до тебе йде. Назвемо це перехрестя ваших доріг. І скажемо, що це випадкова зустріч. Тому давай десь через років 10 перетнемо наші світи. Напустимо диму і викуримо трохи прожитих літ. Ти станеш імпозантним мужчиною, який досяг багатьох вершин . Не бачиш меж, де можна спинитись, та й для чого, коли рух- це життя. Твої бісики в очах постаріють та ще прагнутимуть пригод. Підморгнула тобі лукаво. Так, її не торкнувся час. Єдине: стала манерною і дзвінкішим став її сміх. Аромат поміняла на дещо різкіший. Чорне плаття Шанель їй до лиця. Тепер тільки підбори і ще більше прикрас.

Вона і досі для тебе буде дивна, така перша й остання у твоєму житті. І, напевне, єдина, до чийого серця ти не зможеш підібрати ключів.

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma