Enigma Enigma

dvornik_patriot

2019-09-13 05:52:50 eye-2 41   — comment 17

Єдінство протівоположностей або

-емоції та кі...бернетика. Розумію,вас вже від неї нудить)). Треба. Отже,до біса тут ця кібернетика? Бо це новий рівень. Це як використовувати вибухівку. Можна робити самому а можна купувати.Чи сигарети тощо. Можна робити самому та знати технологію а можна купувати. Проте ми забуваємо що цівілізація не завжди з нами.

Вона інколи нас покидає. Як от зараз. Вона в нас і не була. Нас шпинять а ми невзмозі відповісти бо не знаємо рецепту. Тобто "хтось " його знає але не розповідає. Всі інші ніяк не втнуть - щож робити. 

Тому рецепт. Від Двірника. Як вмію,звісно. Людським язиком,тобто мовою. Як заварити кібернетичний срач. 

До чого тут кібернетика. Це не про кіборгів. Навіть не про зоряні війни. Наша уява про кібернетику базується на видовищах. Видовища то -яскрава пігулка ,земотана в яскраву обгортку та припудрена в яскраву пудру щоб ми ковтали не розмірковуючи.

А я хочу щоб ми стали "наркоманами" тобто - в усьому бачили не обгортки а зміст. Тобто - вони нам яскраву кетю а ми -розгортаємо,здираємо лазур,беремо проби на хім -бак-компоненти,РН,якість тощо,і лишень потім вживаємо її пересвідчившись в корисності та доцільності-саме тут та зараз.

Стати інформаційним наркоманом щоб не купуватись вже на яскраве а - плювати на це все,припудрене,бо в нас інформаційна ломка і нам ,зараз, до сраки,чи мили ми шприца та чи не потрухли в нас від передозу вени. 

Ми суємо інформаційну голку та впорскуємо в себе брудну субстанцію без прикрас. Наш організм знає що з нею робити. Він відразу розпізнає в ній вату та пудру - висмоктуючи саме смачне тобто - кому що. 

Отже інфа повинна бути корисною. Не красивою та не прикрашеною чиїмись передбачливими мізками.

Та до теми. Єдінство протиположностей в кібернетиці-криється в дилемі - коли кричати -гвалт,коли нас ґвалтують чи коли нас ВЖЕ зґвалтували.

Ось в чім питання. Бо тут є трохи наслідків. Кодли ми волаємо - ПЕРЕД зґвалтуванням то тоді ми -"в темі",ми круті,ми розумні. Бо ми захищаємось. Ми -передбачили. Ми зуміли. Насильник буде змушений з нами боротися бо ми його впізнали та почали боротьбу.

Можна -ще круче. Мовочки- молоснуть насильника - пєстіком по .балу. То це ми вже - профі. Він вже і не насильник,зовсім. Він -терпіла. Тобто -біжить сам ,волає.

Третя хваза попадосу це коли нас насилують а ми волаємо. Тобто -ми прої..бли все а потім спохватилися,мовляв -я не домовлялася на таке але зараз я тобі вшкварю,якщо допоможуть. 

Четверта - ми мовочки спостерігаємо як йде процес ,щоб потім пред'явити предяву. По перше це підло проте корисно. Насильник вводиться в оману і вже не насильник а партнер. А потім від стане жертвою. Це вже стратегія. Хоч так.

П'ята- ми волаємо після зґвалтування,коли насильник встав та відійшов на безпечну ,для вас відстань. Це теж розумно. 

Отже - в нас завжди є вибір. Насильник скористався нашою безпечністю,запудрив цукерками та ватою і ...всадив. По самий Донбас.

Що то було і до чого тут кібернетика.

Кібернетикою вважаються усі зв'язки - від молекули до Всесвіту. Які діють одне на одного. Це технологічний простір.

Тому все підлягає кібернетичному аналізу.

А волання теж - кібернетичний елемент. Це не просто сигнал біди а це цілі комплекси дій та сигналів. Діє десь так.

Жертва насилля розуміючи що потрібна допомога(чи навпаки - агресор,наприклад -росія,волає що НАТО наступає,вдаючи -"криву качечку"щоб заманити жертву на тонку кригу) дає команду свому аватару - тілу щоб воно напружилося -хочаб зараз - в частині голосових зв'язок,та звало по допомогу. Мета одна- визвати в нападника - думку що кайфу не буде бо зараз зтось вжарить і його ,ззаду. 

Питання тільки в тім - коли починати волати- до,під час чи після. Бо все має свої наслідки.

Ми заволали - під час. І волаємо зараз. Але все тихіще. Волаючих лишилось зовсім мало. Вони ще надіються відмотати плівку назад та зробити вигляд що нічого не було а якщо і було - треба нападника жорстоко наказати і навіть вбити. 

Та в світі так не бува. Як і в житті. То виникає питання- чи вірно те робити ,з кібернетичної точки зору? Тобто - політтехнологічно.

Волання ягнят. Кого воно розчулить? Вовка? Різника чи сім'ю,яка сидить вже з мисками,щоб їх жерти?

Нікого. Всі будуть робити те що вигідно лишень ЇМ. Роблячи вигляд,цокаючи язиками,казати -ай-яй-яй,-какой нєгодяй ,єтот волк...

То навіщо волати? Треба. Волання ягнят теж корисне. Інколи воно в жертви визиває прилив адреналіну і вона пручається. Та не більше. У нападника -навпаки,воно визиває задоволення.

То навіщо волати,взагалі? Емоційна складова. 

Щоб згуртувати народ, теж корисно вдати з себе жертву. Та піднятися на боротьбу. Та я пишу не про це. Я просто розгорнув обгортку і дивлюся. Як та хто волає, коли волав та чому. Ось і все. Це був урок кібернетики.

Надіюсь вам він допоможе стати інформаційними наркоманами щоб у волання розрізнити жертву та нападника. Не перепутайте. Бо інколи все виглядає навпаки. Оце і є - Єдінство протиположностей,коли ми однакові усі ,в однім,а зовсім різні ,в іншім. Вдаємо жертву ,нападаючи, та стаємо жертвою самі,перегнувши палку.

І тут головне- дружня нічія. Щоб не було ні жертв ні перемог. Щоб все було любовно. Як в спорті. Дивлячись бокс ми розуміємо що то все понарошку.Навіть смерть на ринзі,нас не злить бо всі ми згодились на це.

Так і в політиці. Ми всі учасники процесу. Нас не навзначали ні жертвою ні нападником. Ми самі обираємо собі долю.

Тому-вміння програвати красиво,шляхетно,теж перемога. А перемога без знущань -виглядає ще шляхетнішою. 

Тож -визначимося самі з собою-коли та як волати. І чи волати ,взагалі. Наші методи. Хто ми - жертви чи нападники. По суті. Якщо нападники,по крові,діти козаків, то чи треба тут волати? Вибираєм зброю.

Якось мене вчили - як себе поводити. В суспільстві. Перше що потрібно для міцної дружби та позиції- дати по пиці. Мовчки. А потім розбиратись -хто на ком стоял. Тоді -вибачитись і ваша повага до вас прилипне сама. Запам'ятайте це. Це слова кримінального авторитета. 

Алгоритм дії такий. Визначається ціль яку тобі по силі побороти+. Вибирається час-коли та за що ти можеш його побороти. Навіть якщо на те нема привіду. Просто так. Це потрібно для визначення позицій усіх інших. Всі хто цього не робить - автоматично робляться відомими по відношенню до тебе бо ти показав приклад. 

Потім - лупиться в пику. Потіб боротьба,не важливо як скінчиться. Потім мир і повага тих кого ти обрав за ціль. Тут головне не переплутати. Бити слабкого -ницо. Бити крутого - небезпечно але шляхетно.

Росія напала на слабкого. Це ницо. Але для її західних партнерів це нормально. Вони всі нас вважають жертвою. Томі ,зараз ділять нас поміж собою. Виступаючи авторитетами. І їм плювати що вони підло поступили.

Тому наша відповідь -не волання а таємні перемовини. Щоб ударити там де не очікують. І відволікання уваги. Заманювання на крихкий лід. Якщо втримаємось -будуть поважати. Усі. Ні-то не буде ніхто. Навіть в Гондурасі.

Україна показала що вміє оборонятись. Проте волання трохи нас компрометує. Це признак жертви. Якщо волання то не задум. 

----------------------------

Якось ми забули казок. Навіть тих що нам ще совєти малювали. Хто не вміє читати інформацію,поміж рядків,хто не відрізняє користь обгортки від вмісту, того називали ...виродком. Бо виродилося природнє розуміння природи.

А раз так то такі виродки переходять в іншу категорію суспільства. Жертви.

Ось подивіться як вчила нас радянщина ,українською мовою-тобто кодом зрозумілим корінному населенню- що таке жертва і що обман та з чим його їдять. 

Сумно констатувати,але навіть така пропаганда нас не захистила. Навіть від російської агресії,бо зараз за Зе проголосували саме на хвилі -припинення війни з РФ. Саме на нього полягаються зараз в РФ та в нас. Саме ті хто дивилися ці казки ще в дитинстві -тобто ті кому за сорок+ молодь,яка виросла на Кварталі та Поттері.

Оця констатація і довершує картину маслом. Що ні історія нічому не вчить ні казки ні навіть розум. Це і є - виродження нації. І не тільки. Виродження світу людей.

Людина перебуває на пікі свого розвитку. Зажиріла. Буде великий спад,розподіл та криза. Якщо не почнемо з себе.

Ну і останнє. Саме паскудне. Справа в тім що на росії це вже зрозуміли. Давно. Саме розуміння власної безпеки надало морального права росіянам повірити в путінську пропаганду яка базується на дугінській стратегії. Саме їхні мульти ,зараз,дивляться наші діти. Написані саме з цих міркувань.

І якщо ми,українці,не зробимо те ж саме,тобто -не дугінську стратегію а нашу власну,яка базується на стратегії виживання(назвіть хоч чортом але вона закономірна) ми розчинимося в світі як бруд у воді. 

Це не означає що ми повинні конфліктувати з усім світом,чи навпаки - прилипнути до чогось великого під протекторат. ЦЕ означає - науковий підхід до питання безпеки виживання. Кібернетика.

 

В звя'зку з незаконним блокуванням сайту для деяких провайдерів, яке ініціював прокурор Козуб Олександр та суддя Сергій Вовк, підписуйтесь на наш телеграм канал Enigma та сторінку у Facebook

 

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma