Enigma Enigma

Богдан

2021-11-14 16:15:16 eye-2 3965   — comment 2

Ефект пропаганди: Третя світова?

Все. Торги закінчились. Кіномеханік з горя напився. Залізний занавіс забринів, готовий будь-якої миті впасти.

США зробили історичний крок у майбутнє, підписавши хартію про військову допомогу Україні.

Британія оголосила не просто про військову допомогу, а й посилає на допомогу Україні добре озброєний десантний підрозділ швидкого реагування.

На черзі українська діаспора, яка швидко збирає гроші для оренди всього американського флоту, з підводним та авіаносцями включно, для блокування російського флоту в Тихому та Північному океанах, і акваторії Чорного моря.

Давайте прикинемо крайній, песимістичний варіант фіналу глобальної ситуації, яка склалася завдяки активній російській пропагандистській кампанії «Мы всех имели ввиду».

Один необережний рух п’яного російського офіцера і планету Земля накриє ядерна зима. Що це таке? Погугліть, дуже цікава штука.

Так от, в результаті обміну ядерними ударами переможців у цій війні не буде. Виживуть тільки купка генералів у своїх бункерах.

В «Апокаліпсисі» є така фраза: «І живі позаздрять мертвим». Це про тих, хто вийде, муситиме вийти з бункера після того, як закінчиться горілка і закусь. Після радісних криків «Мы пабедили!» наступає пауза, бо навкруг – ядерна зима і жодної живої душі на планеті. Навіть тарганів нема. Закусь на поверхні вигоріла разом із супермаркетами. Отож, «пабеду» замочити нічим.

А далі – ягідки. У вигляді цілого радіоактивного букету, в процесі розквіту якого страшна смерть від коронавірусу виглядатиме просто дитячою забавою. Фінал. Пабєдітєлі повертаються в порожній бункер.

Але сьогодні для російських пабєдунів є ще вибір. Щоправда і в цьому випадку є одна така цікавинка, яку, думаю, вже поставили перед російськими мільярдерами і можновладцями: «А ви готові проводити пляжний сезон виключно на курортах сонячного Магадана? Бо все інше буде закрито. Карантин, пардон, коронавірус».

Російська пропаганда довго і активно залякувала весь світ. І весь світ злякався.

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma