Офіси сучасних компаній часто прикрашають шпальти професійних журналів про дизайн інтер’єру. І не дарма. Авторські проекти перетворюють робочий простір у візитівку компанії. Сьогодні офіси Amazon чи Google аудиторія пізнає серед десятків інших.
Головний тренд сучасного оформлення інтер’єрів в офісах – це поєднання високих технологій та краси живої природи. Про нього і варто поговорити детальніше.
Суть дизайну інтер’єрів у стилі хай-тек полягає у використанні естетики сучасних технологій. Цей напрям ідеально ілюструє технологічний розвиток людства. В офісних приміщеннях він особливо актуальний, адже більшість компаній мають справу саме з прогресом та його економічним втіленням.
Проте естетика природи та проблеми екології також наразі дуже актуальні та впливають на всі сфери людської діяльності. Великі компанії та міжнародні корпорації активно використовують еко-тематику для демонстрації власної відповідальності та свідомого ставлення до природи. Оскільки саме офіс – це обличчя будь-якої організації, у ньому поєднуються стильні рішення та корпоративна філософія. Отже, в сучасному інтер’єрі в стилі хай-тек часто зустрічаються елементи екологічного дизайну офісу.
Головні елементи еко-стилю в офісах хай-тек
Досвідчені дизайнери знають, що еко-стиль – це не лише природні елементи, але й сучасні технології, які дозволяють економити ресурси та берегти навколишнє середовище. Тому більш гармонійне та оригінале поєднання стилів, ніж синтез еко та хай-тек, знайти важко. Втілення еко-дизайну в інтер’єрах в стилі хай-тек може бути дуже різним. Універсальні варіанти:
- Кольорова гама. У білому та холодному просторі хай-теку часто зустрічаються більш затишні природні кольори: різні варіанти зеленого, коричневого чи сірого. Вони не тільки розбавляють холодну кольорову гаму, але й роблять її більш комфортною для працівників офісу.
- Рослинні елементи. Живі рослини в офісах виконують багато практичних функцій. Вони очищають повітря, сприяють зменшенню психологічної напруги. Озеленення чудово вписується в сучасний інтер’єр.
- Натуральні матеріали. Класика хай-теку – це кераміка, метал та пластик. Проте добре підійдуть і меблі та елементи декору з натурального дерева.
Також важливо звернути увагу на освітлення. Холодне світло може використовуватися як головне, проте прилади з теплим та природнім освітленням чудово розставляють акценти.
У цілому подібне поєднання дозволяє зберегти концепцію надсучасного офісного простору та додати йому більше затишку. У таких умовах люди працюють набагато продуктивніше, адже почуваються комфортно.
Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma