Enigma Enigma

blogabout

2019-11-05 10:31:41 eye-2 27   — comment 0

Еко тренд чи еко проблема?

Зараз все більшої популярності набуває так званий еко тренд. Люди замість сумок носять шопери або авоськи, сортують сміття, ретельніше ставляться до вибору своєї тари. Замість пластику тепер вважають за краще вибирати більш екологічні матеріали. І це все не дарма.

Пластик - новий ворог людства. Це той матеріал, на розкладання якого будуть потрібні тисячі років. Через це пластик псує екологію Землі, зокрема Світовий океан.

В Україні ситуація забруднення пластиком стоїть також гостро. Водойми забруднені різними пластиковими відходами. Офіційні звалища займають 10% від загальних земель в Україні. Варто розуміти, що неофіційних ще більше. На переробку йде лише 3% сміття від загального числа. Для порівняння в Європі переробляється 70%. Тому нашій країні чекають ще довгі екологічні зміни. І починати перш за все потрібно з себе. Для того, щоб допомогти Україні вирішити проблему забруднення сміттям потрібно:
1. Відмовитися від поліетиленових пакетів і сумок. Замість них вибирати авоськи, сіточки і тканинні мішечки для продуктів, шопери. Крім цього, такі сумки виглядають дуже стильно.
2. Пластмасові соломки, одноразовий посуд, пластмасові контейнери, одноразові серветки, вушні палички, зубні щітки - все це не переробляється! Однак всі ці предмети можна замінити більш екологічним. Наприклад, використовувати багаторазові залізні соломинки, бамбукові зубні щітки і вушні палички. Замість одноразового склянки можна взяти еко чашку і пити в ній. Замість паперових серветок і рушників - тканинні.
3. Окремо хочу сказати про батарейки. Ні в якому разі їх не можна викидати в смітник, в зв'язку з тим що це небезпечні відходи. В Україні вони також не переробляються. Однак є місця, де батарейки можна здати.

Можливо на перший погляд може здатися, що відмова від пластика - це досить складно і клопітно. Однак варто лише спробувати. Забруднення планети пластиком - це глобальна проблема, про яку з кожним днем ​​дізнається все більше людей. І це стає трендом. Класним трендом. Я дотримуюся цього еко тренду. А ви?

 

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma