Enigma Enigma

Gradov

2021-11-11 16:41:02 eye-2 4450   — comment 0

Екскурс по луганді у листопаді 2021...

Сьогодні дуже багато подій, які і нагадують ще раз-Світ висить на волосині. Кожен має свою думку, своє ставлення до подій.
Кожен пісемістично налаштований індивид катастрофічно писемістує абстракцію. Яскрава заява Мячеславовича підхоплена на Уряяя.

Голова МВС полетіло на кордон з Білорусь. Жахливо уявити можливі події. А хто і що оте МВС, СБУ- показало у 2014р. І те, що сьогодні відбувається у лугандонії і таким шляхом рухається і саме у бік роssиї можу зробити висновок. Лугандонія десь на 90% вже є як ростовська обл. Не сама територія, а її населення. Вже з Нового року усі будуть отримувати зарплатню по рашнормам. Де хто і втратить частину і буде отримувати менш. Бо до цього ще існували Українські. Ніхто з них не буде проявляти невдоволення. Для цього є дві підстави. Надається два місяці, щоб погодитись з новою зарплатнею і поставити підпис. Друга- Та спасибо и за это! Військовим шляхом повернути окуповану теріторію не можливо. Дипломатичним теж. Можу уявити запитання до мене. А що ти пропонуєш? Тож відповідь-- Нічого. Для цього і існує і Президент і ВР і Уряд і оте СБУ, МВС, РНБО... Для того вони і існують щоб думати і приймати рішення і бажано не у вигляді гучного вислову, як від ветеринара...Що відбувається у луганді? Якщо цікавить? Пропоную міні фото екскурс по луганді у листопаді 2021р. Головна візитка міста- Вулиця і провулок яке має назву Луганська і Луганськи! Більшості пофігу як виглядає. Головне, що тепер підуть на бенефіс Воробей. Бо Синию Птицу і дедушки газманки отменили і таке дуже не сподобалось..

 
...

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma