Enigma Enigma

Alex Noyt (Oleksandr Maliuchenko)

2021-11-03 05:07:56 eye-2 3673   — comment 0

Енергетична катастрофа - чому уряд Зеленського зробив найнижчі запаси вугілля за 30 років перед зимою?

Вперше за роки незалежності країна входить у холодну пору року майже без запасів вугілля. Ситуація просто катастрофічна - якщо у 2020 році на цей час було на складах ТЕС було 2,5 млн тонн вугілля, то зараз - менше ніж 550 тисяч!! У п'ять разів! Це найнижчі запаси вугілля за всі роки незалежності. Дякувати за це треба особисто Зеленському та його кишеньковому уряду. 

Укренерго прибрало будь-які епітети до ситуації з запасами вугілля.

Тепер це просто «Станом на ранок 1 листопада загальні запаси вугілля на складах ТЕС складають 542,8 тис. тонн, зокрема газового — 402,9 тис. тонн і антрацитового — 139,9 тис. тонн.»

З тижневого аналізу взагалі зникли графіки накопичення вугілля.

Ні тобі порівняння із попереднім тижнем. Ні порівняння із графіком накопичення. Ні про забезпечення гарантованих запасів.

Добралися і до чистих «технарів». Сумно.

UPD: Але допоміг колегам як вже вмів )

Станом на 2 листопада 2021 року на складах ТЕС і ТЕЦ знаходилось 537,9 тис. тонн вугілля. Це на 220,4 тис. тонн нижче гарантованих запасів – технічно необхідного мінімуму, згідно Прогнозного енергетичного балансу, розробленого системним оператором НЕК "Укренерго" та на 2 млн тонн нижче планових запасів, затверджених Міненерго,пишуть у телеграм-каналі ZEфакти.

За добу запас вугілля на складах ТЕС і ТЕЦ зменшився на 4,9 тис тонн попри збільшення норми гарантованих запасів на 102,4 тис тонн.

На 15 ТЕС експлуатуються 33 з 88 енергоблоків потужністю близько 5,5 тис МВт, 55 енергоблоків не працюють:
• 21 - аварійна заявка, неможливість роботи по причині відсутності палива; 
• 6 - аварійний ремонт;
• 5 - поточний ремонт;
• 1 - оперативний ремонт;
• 2 - середній ремонт;
• 4 - капітальний ремонт;
• 13 - консервація;
• 3 - резерв.

Мало цього, Зеленський та його люди зробили все, щоб Україна знову енергетично залежала від російських окупантів. Через їх маріонетку Білорусь вчора була розпочата поставка електроенергії в Україну. "Сьогодні, 2 листопада, з 13:00 до 20:00 години у зв`язку з дефіцитом потужності в ОЕС України НЕК "Укренерго" вимушено активувало аварійну допомогу з енергосистеми Білорусі. Орієнтовний обсяг аварійної допомоги складає близько 3 500 МВт-год. Причинами дефіциту потужності є підвищена аварійність на енергоблоках теплових електростанцій (ТЕС) у період сезонного зростання споживання. При цьому 2 листопада спостерігався значний перевиробіток електроенергії на ГЕС та зниження генерації ВДЕ", – сказано в повідомленні "Укренерго".

Це просто енергетична катастрофа, яка стала можлива внаслідок некомпетентних та корупційних дій команди Зеленського. Є дуже висока імовірність віялових відключень по всій країні з 15 листопада.

====================

Віддячити мені за текст дуже просто - криптовалютою SSLX від Sl8. 

Що таке соцмережа Sl8:

Стаття на АIN 

Пост українською https://bit.ly/3Ao2m1K

Пост російською https://bit.ly/3i4u6l1

Як активувати криптогаманець Sl8 https://bit.ly/39oQikJ

Інвайт для реєстрації a1yN7z

https://sl8.online/invite/a1yN7z

Мій нік у Слейт skyokey

 

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma