Enigma Enigma

Vadim Omelchenko

2021-09-22 12:26:45 eye-2 3492   — comment 0

Епоха демократії в Росії закінчилась: масові фальсифікації виборів вже нікого не дивують

Демократичні інститути Кремля існують лише на папері конституції, адже Росія за час правління Володимира Путіна перетворилась на тоталітарну країну. Мабуть, саме тому нікого не дивує, як проходять "чесні" вибори і що відбувається з альтернативними, стосовно "єдиноросів", кандидатами.

З 17 по 19 вересня в РФ проходив "єдиний день голосування", який насправді був розтягнутий на 3 дні. За цей час незалежні спостерігачі фіксували численні порушення на дільницях голосування, а в деяких випадках навіть були викликані співробітники "правоохоронних" служб.

Наприклад, через зникнення кількох сотень бюлетенів, кандидат в депутати від партії «Яблуко» Микита Сорокін викликав поліцію щоб ті розібралися в тому, що відбувається. Пізніше його соратники зафіксували на відеокамеру, як Сорокіна почали душити і бити "правоохоронці", яких він сам викликав. Варто також зауважити, що кандидат в депутати має інвалідність. Після того, як члени його виборчої компанії почали стукати у вікно, силовики просто загородили огляд, використовуючи жалюзі.

Завдяки камерам відеоспостереження на виборчих дільницях також вдалося зафіксувати "вкидання" бюлетенів від невідомих осіб. Які, втім, не приховували своїх облич, а в деяких випадках кидали кілька бюлетенів в урни для голосування при інших громадянах, членах ЦВК і "незалежних" спостерігачах. Були також випадки загороджування камер на дільницях сторонніми предметами.

Парадокс полягає в тому, що з вимогою встановити вебкамери на всіх виборчих дільницях виступав сам Володимир Путін ще в 2011 році. Він також підкреслював, що будь-який громадянин РФ зможе спостерігати за тим, що відбувається, зі свого будинку. Пізніше ставлення влади до такого заходу змінилося. Зараз доступ до онлайн-трансляцій мають лише чинні кандидати та їхні команди.

Дивлячись на кадри з ЦВК, путінський режим вже не боїться осуду народу або бунтів. Головний опозиціонер перебуває в ув'язненні, а іншої сили, яка могла б зібрати протест, в Росії немає.

Кількість правопорушень на виборчих дільницях свідчить про те, що правляча партія Росії знову займе більшість місць в Держдумі.

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma