Enigma Enigma

Валентин Тростюк

2020-06-13 11:05:47 eye-2 5634   — comment 3

Фейкова "держава" крадіїв. Комісарське розкуркулення-2. Про "скрутки" і недопалки ПДВ. Привіт з комісарського совка.


Фейкова "держава" крадіїв. Комісарське розкуркулення-2. Про "скрутки" і недопалки ПДВ. Привіт з комісарського совка.

"Верховна Рада створила тимчасову слідчу комісію за фактом заяв екс-міністра фінансів  Ігоря Уманського про корупцію в митній службі." 
А що там таке? 

А виявляється, що селяни створюють такі собі договірні союзи-корпорації. 
Вони виробляють зерно для експорта, а держава що ?
 Вигідні квоти експорту забиті ЗНАЄТЕ САМІ КИМ. А навіть, якщо отправити зерно на експорт, держава тобі МАЄ повернути податок на додану вартість, далі - ПДВ. 
 Має, має, потім  ще має, потім доганяє і ще має...  Коротше не повертає держава  ПДВ. 
 Ну ви ж розумієте, гроші які попали до держави, ... вона бере ... і ... "віддає" якомусь фермеру ??? Да, ага, розмріялися. 
 ПДВ можна віддавати тільки САМІ ЗАЄТЕ КОМУ !  
 
 І от ці такі підступні селяни диви що видумали:
 Самі вони є експортери (вивозять продукт за кордон за валюту, що корисно країні ), знаходять собі партнера імпортера (ввозить в країну витрачаючи валюту). Роблять такий собі договірний союз, що вже одна юридична особа за законними документами імпортує "банани" (за що що має платити ПДВ), і експортує пшеницю, за що цей ПДВ має повертатись от держави.  
 І просто, без всякої держави, вони собі створюють повернення ПДВ за експорт на рахунках, а потім самі соб його погашають імпортом. Бо інакше ця 95-та псевдо держава просто їх кидає на неповернення ПДВ.  Це - абсолютно законно і так роблять всі великі корпорації. ПДВ по імпорту погашають поверненням ПДВ по експорту. Просто за договірними відносинами виходить, що селянин НЕ продає пшеницю, а продає/надає послуги для її вирощення, а право власності виникає одразу у інвестора(скрутки), який сам і погашає ПДВ, яке виникне у нього при ввозі-імпорті бананів.  
 "Стійте підступні селяни", - кричить держава,  " А як же тоді нам вас грабувати ??? "    Ми вже звикли!
 А ПДВ "держава" повертає тільки на кишені своїм олігархам, які грабують країну на сировину і першопереробку для експорту. А прості підприємці ??? (якось потім самі колись ... взаємо-зарахуєте) Тільки не такими комерційними союзами ("скрутками"), а якось щоб не реально, щоб ваші гроші осідали в наших кишенях. А от як ти селянин "дядя Коля" реально сам собі поїдеш і купиш за кордоном вагон бананів діточкам (чи щось інше НЕ реальне). 
 
 Чисто як комуняки комісари: назвемо "кулаками" і будемо їх грабувати. Назвемо їх "скрутками" і будемо їх грабувати. Ну, мабуть що, зараз розраховують віднімати землю. 
 Спочатку зробимо їх виробництво і експорт нереальними без повернення ПДВ, невигідними разорімо, ... і далі за безцінь зкупимо їх землі ...  Та це варіант і взагалі всі землі обезцінити. Щоб на землі могли заробляти олігархи з договорняками про ПДВ.
 І зрозуміло, хто там попереду всіх у цих комісіях. 
 
 Просто раніше це (неповернення ПДВ) робилося тишком-нишком з соромом.  А от "слуги народу" подумали, що грабувати народ, це їх пряме право, і створюють слідчу комісію наводити тінь на плетінь щоб грабувати вже в наглу. Щоб з імпортерів ПДВ брати, а експортерам не повертати. Ну, зрозуміло, що все це ... "окрім як для своїх" ... Вибіркове право і вибіркова комерція. 

Зрозуміло, що багато є в комерції всіляких порушень. Але от "скрутки" проти яких співає комісія, і чистою спробою пограбувати селян без порушення закону. 
Усілякий брєд про "в інших країнах Європи давно немає ніяких "скруток"" ... З глузду з'їхали? Там держава чесно без затримок повертає ПДВ, ... ВСІМ експортерам. Навіщо там людям "скрутки" ???

(Це я випадково подивився як у Савіка Шустера устроїли  маячню на цю тему. Ще і тіпа - "фахівці" з великими посадами ... думали, що "країна дурнів".) Ще таке анти пояснення Савіку про "скрутки" прикрутили, - "прадают дакумєнти" - ганьбища.

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma