Enigma Enigma

Karp Dmitriy

2019-12-09 09:13:22 eye-2 2710   — comment 0

Фігуранту справи із заволодіння Віталієм Захарченком золоторудним родовищем оголосили підозру

Нарешті Володимиру Гожику вручено підозру хоч в якійсь справі, пов'язаній із Мужіїівським родовищем. Підозра у злочині за статтею 382 Кримінального кодексу України, тобто умисне невиконання ухвали суду, що набрала законної сили, вчинене службовою особою. А суть злочину дуже проста: "Карпатська рудна компанія" на чолі з Гожиком не допустила ТОВ "Закарпатполіметали" на родовище, не зважаючи на судове рішення повернути золоторудні відвали "Закарпатполіметалам". 

Володимир Гожик був одним із виконавців злочинної схеми із захоплення Мужіївського золоторудного родовища Віталієм Захарченком. Гожик виконував роль директора або заступника директора практично всіх фірм, через які незаконно переоформлялось майно ТОВ «Закарпатполіметали» на фірми, підконтрольні Захарченку. Більше того, до жовтня 2019 року перебував на посаді директора «Карпатської рудної компанії», яка продовжує знаходитись на родовищі та не допускати на територію ані правоохоронців, ані виконавчу службу, ані ТОВ «Закарпатполіметали», не зважаючи на судове рішення повернути відвали Закарпатполіметалам. Чекаю на притягнення до відповідальності  Гожика по основному кримінальному провадженню, в якому Захарченка та його-бізнес партнера Бредихіна оголошено в розшук. 

А особливо цікаво, коли ж нарешті «Карпатську рудну компанію» виженуть   копняками з родовища. Чи томи кримінальних проваджень, судові рішення, підозри, обвинувальні акти, недопуск державних виконавців, перешкоджання проведенню обшуків, незаконні забудови, порушення екологічного законодавства, нелегальний видобуток та переробка цінних металів - то не достатні підстави, щоб нарешті припинити цю вакханалію в Мужієво? 

Тим більше, що вся ця кримінальна абра-кадабра місцевих «еліт» не дає можливості реальним інвесторам, які чекають приведення роботи родовища в законне русло, вкласти гроші в розвиток регіону.

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma