Enigma Enigma

Alex Noyt (Oleksandr Maliuchenko)

2021-10-06 14:40:32 eye-2 3173   — comment 0

Фонд розвитку української музики за минулий рік допоміг десяткам молодих українських виконавців

Сьогодні на запрошення Роман Муха був на звітній події від Фонд Розвитку Української Музики

Чому це цікаво? Тому що це сьогодні майже єдина системна приватна ініціатива, що на благодійній основі допомагає українським виконавцям – початківцям чи маловідомим.

Не треба довго розповідати, як важливо підтримувати українську культуру, що зрозуміла широкому загалу. Як важлива присутність якомога більшої кількості якісної та сучасної української музики в інформаційному просторі, перед усім для молоді.

На державному рівні для цього робиться катастрофічно недостатньо. Тому декілька однодумців рік тому вирішили об’єднати свої зусилля, досвід, експертність та ресурси, щоб зробити свій посильний внесок в укріплення та розвиток української сучасної культури. Точно так, як це робили волонтери для допомоги військовим у 2014, тільки поле битви Фонду - культурний простір. І за рік роботи, попри обмежений ресурс, вдалося зробити немало.

Започатковано конкурс «Нове покоління», якій вже допоміг десяткам виконавцям безплатно отримати професійне відео та промоушен національного рівня на ТБ та радіо.

Для популяризації та натхнення майбутніх зірок української естради започатковано телепрограми «Браво» та «Легенда», що розкривають секрети, які допомогли відомим українським зіркам стати тими, ким вони є сьогодні. І повірте – герої цих програм не народилися з золотою ложкою у роті, а прийшли до слави крізь важку працю, біль і сльози. Ці історії, що розповідають самі зірки – дуже мотивують та надихають.

Крім цього, Фонд єдиний у державі, хто став реально протидіяти засиллю російської попси, що штучно створюється московськими редакторами у світових стрімінгових сервісах типу Apple music. Саме цей приватний Фонд створив та реалізував за допомогою державного Міністерства цифрової трансформації те, що не було зроблено до цього – голові кампанії Apple Тіму Куку було передано листа, у якому міститься заклик дати можливість формувати регіональні редакторські топи пісень з Москви у Київ. Це дуже важливо для того, що наші діти слухали не московську Інстасамку чи Моргенштерна, а чули саме сучасні українські пісні.

Окремо хочеться сказати про безкоштовну освітню програму від Фонду «Перші кроки в шоу-бізнесу», де запрошені експерти та акули шоу-бізу у форматі лекцій та відповіді на запитання діляться своїм реальним досвідом накопиченим за багато років – і все це абсолютно безплатно.

Загалом обсяг роботи Фонду за минулий рік вражає, адже головні рушії цього руху всього кілька людей – і при цьому те, що було зроблено відрізняється рідкісним професіоналізмом - чи то відеопродукт для молодих виконавців, телепрограма чи офлайн заходи.

Саме тому до діяльності Фонду уважно придивлялися протягом певного часу й українські бізнесмени, й топові українські бренди, і сьогодні вони приєдналися до діяльності Фонду, надаючи свої ресурси, як меценати. А це означає, що найближчому майбутньому ще більше українських талантів отримають безоплатну допомогу Фонду розвитку української музики, і можливо саме ця допомога стане вирішальною для того, щоб запалилася ще одна українська музична суперзірка !

Підтримайте вподобайкою та підпискою Youtube-канал Фонду, цим ви дуже допоможете молодим українським виконавцям https://www.youtube.com/channel/UCLWZkjtCwpVW_ceJU08dThA

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma