Enigma Enigma

Богдан

2019-10-03 17:24:44 eye-2 3357   — comment 4

Формула Штанмайера - це цвяхи в домовину України

У європейців вже є практика реалізації подібних "формул".

В Сербії. Коли виник збройний конфлікт у Косово.

Тоді європейці також запропонували "формулу", а серби не погодились. Для переконання, сербів почали бомбити. Серби погодилися з різними там "червоними лініями". І шо?

Правильно, європейці "забули" вже про Косовський конфлікт, але він продовжує тліти у сербів під боком.

Тепер повернемось до наших реалій.

Припустимо дикий варіант: всі умови українських переговорників Кремль виконав і в ОРДЛО пройшли "демократичні" місцеві вибори з урахуванням всіх "червоних ліній"...

І буде щастя?

Оптимісти, розверніться на сто вісімдесят градусів і погляньте на Західну Україну, згадайте історію її боротьби. І ця історія, почавшись 1942 року,  закінчилася тільки в ХХІ столітті!...

Ну? І кому треба ще раз розжовувати, що ситуація на Донбасі не затихне, навіть після всіх найдемократичніших виборів, навіть із дотриманням всіх "червоних ліній" ще як мінімум років п'ятдесят. А може і сто років тлітиме з перемінним успіхом. Це за умови, що до влади в Україні всі сто років будуть приходити патріотичні політики. Але навіть патріотичним політикам європейці не дозволять жорстких мір проти сепаратистів.

Бо європейці вважатимуть, що справу зроблено, по взрослому і радісно обцілують росіянців, а далі... А далі, то вже не європейців проблеми, бо "формула" вичерпана. А далі - проблеми "недодержави" і "недонарода". І коли Росія знову вторгнеться в Україну, аби "навести конституційний лад", то європейці вже радісно вітатимуть криваву агресію Кремля.

Бо "тільки бізнес і нічого особистого".

Отакі пироги, малята.

Отож, будьмо чесними перед собою. Конфлікт на Донбасі розпалено з прицілом на майбутнє. Не на завтра, а на післязавтра. На наших дітей і внуків. І без радикальних дій (а такого європейські "гуманісти" не підтримають за жодних умов) не обійдеться.

А затим, як ми не можемо подолати Росію військовою силою, то лишається тільки одна формула - це "Корейський варіант". тобто, окуповану частину Донбасу відділити від України, як ракову пухлину.

І ТІЛЬКИ ЧЕРЕЗ ВСЕНАРОДНИЙ РЕФЕРЕНДУМ!!!


ПС

Отой іржавий корабель посеред пустелі і є "формулою Штайнмайєра"

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma