Enigma Enigma

Лиза Фроликова

2021-10-07 15:03:38 eye-2 374   — comment 0

Газові маніпуляції

Росія продовжує популяризувати «Північний потік-2» та всіляко дискредитувати намагання України зупинити запуск даного газопроводу. Так, російські пропагандисти поширюють меседжі про те, що Європа несе збитки від боротьби з «Північним потоком - 2». ЗМІ активно поширюють новини про успішне закінчення будівництва газопроводу та початок його тестування.

Можна припустити, що нещодавнє різке зростання ціни на газ в Європі – це діло рук кремлівських спецслужб. Оскільки, дана ситуація змінила ставлення до «Північного потоку - 2», тому, що повідомлення про початок заповнення вуглеводнями даного газопроводу пригальмувало зростання цін на паливо в Європі.

В. Зеленський провів зустріч з Федеральним президентом Німеччини Франком-Вальтером Штайнмаєром, під час якої зазначив, що «Запуск «Північного потоку – 2» означає суттєву ескалацію загроз для України та Європи. Україні важливо отримати чіткий міжнародно-правовий механізм, що гарантуватиме безпеку».

Європейським партнерам не потрібно забувати про брудні маніпуляції РФ, екологічні наслідки від «Північного потоку - 2», а саме головне енергетичну залежність від Кремля, яка може виявитися фатальною.

Україні необхідно розвивати свою вітчизняну енергетичну сферу та забезпечити українців власним газом, або іншим альтернативним пальним.

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma