Enigma Enigma

Интересности

2021-10-11 17:50:14 eye-2 3984   — comment 0

Генгірка 2022 - на що чекати і чи варто їхати

Цього сезону сукупність природних факторів досить негативно вплинули на імідж багатьох вітчизняних курортів, і рекреації Азовського моря не стали виключенням. Окрім об'єктивного положення речей, яке було б нерозумно заперечувати, в інформаційному просторі ситуація нагніталась у кілька разів сильніше. Фейки, замовні матеріали і сюжети, які спирались на відверте маніпулювання інформацією, зовсім не додавали туристам впевненості. Саме тому в цьому огляді ми й пропонуємо розглянути курорт Генічеської громади - Генічеську Гірку, та зрозуміти чи варто їхати сюди влітку 2022 року.

Як і в більшості випадків, в даному територія і назва села повністю співпадають з назвою і територією курорту. Населений пункт знаходиться в самому початку Арабатської коси, і так само як і сусідні села адміністративно відноситься до Генічеської ОТГ в Херсонській області. Від міста і материка курорт відділяє не більше десяти кілометрів автомобільного шляху, з мостами через протоки Тонку і Промоїну. Курорт і піщану косу з усіх сторін оточує вода, це частково акваторія Утлюцького лиману і самого Азовського моря, а також затоки Сиваш, з її системою островів і солоних озер.

Як доїхати?

Завдяки зручному місцерозташуванню Генгірка знаходиться поряд з залізничним вокзалом Генічеська і смт. Новоолексіївка. Наразі потягом дістатись курорту можна з кожної області, а на період літнього оздоровчого сезону кількість рейсів і розклад значно розширюється. Автобусний транспорт користується не меншою популярністю, і окрім маршрутів регулярних перевізників існує багато варіантів від приватних, туристичних агентств тощо. Більша частина автобусів прибуває на міський автовокзал, але деякі можуть прямувати і на Арабатку, що дає можливість дістатись Генгірки без пересадок. Для тих, хто мандрує на власному авто немає ніяких проблем і перешкод, окрім деяких ділянок автошляхів нашої країни. Але останнім часом їх приводять до ладу, що, безумовно, тішить і радує.

Бути, чи не бути?

Звісно ж бути, а в даному випадку їхати. Незважаючи на інформаційну навалу з медуз, комарів і морських бліх, яка була цього літа. І хоча медузи і комарі були присутні, все ж таки це цілком природні фактори, від яких нікуди не дітись. Але в деяких ЗМІ це було акцентовано, та використано для маніпулювань, які призвели до суттєвих іміджевих та репутаційних втрат не тільки локацій Арабатської Стрілки, а й інших курортів регіону. І якщо реальна присутність медуз і комарів була використана і перекручена, то "нашестя" морських бліх виявилось звичайним фейком, які з'являються кожного року. Саме тому, ми вкотре наголошуємо, перевіряйте інформацію, яку бачите в "перевірених" ЗМІ, і яку розганяють по соцмережах. Медузи на Арабатці і безпосередньо в Генгірці - є цілком природнім явищем, яке залежить від погодних умов, з'являється в другій половині літа, і за наявності західного вітру. Така кількість комарів, цього року, викликана аномальними дощами, передбачити які майже неможливо. Та й медузи не такі вже й страшні, і під час їх "візитів" і західного вітру можна відвідувати Сиваш, солоні озера і термальні джерела. А від комарів непогано допомагають різні засоби і репеленти. А представники туристичного сектору висновки зробили і роботу над помилками провели. Тому влітку 2022 року Генгірка і Арабатка чекають на вас.

Стаття написана за підтримки genich-rada.gov.ua

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma