Enigma Enigma

Интересности

2021-11-16 09:17:22 eye-2 3947   — comment 0

Генічеськ – сімейний відпочинок 2022 на Азовському морі

Цей курорт вже давно став синонімом для недорогого, але при цьому якісного, сімейного відпочинку. Невелике та дуже затишне місто на березі Утлюцького лиману Азовського моря, природа якого дуже мальовнича, а унікальні локації можуть бути дуже перспективними для еко-туризму. Одним із найголовніших природних бонусів є затока Сиваш, яка так само оточує місто та його околиці. У цій статті ми поговоримо про перспективи відпочинку в Генічеську, який був, є і залишається самою зручною і доступною рекреацією Азова.

Одним із найголовніших плюсів Генічеська як курорту, є його доступність для туристів, за рахунок розвиненої транспортної інфраструктури. На території міста знаходиться залізничний вокзал, на який прибуває більша частина потягів. Ще один вокзал розташований за 15 км, у селищі Новоолексіївка. На період оздоровчого сезону у напрямку Генічеська запускають багато додаткових рейсів. З автобусним транспортом ситуація схожа, міський автовокзал приймає як регіональні, так і міжнародні рейси. Автошляхи, для подорожі на власному транспорті, знаходяться у досить прийнятному стані та постійно ремонтуються.

Житло та ціни

У всі часи туристи завжди любили Генічеськ за особливу харизму та доступні ціни. Основний сегмент рекреаційних закладів міста – відпочинок бюджетного та середнього класу, хоча останнім часом багато хто з'являється все більше і люксових апартаментів. Практично все узбережжя – це приватний сектор у різних його проявах. Збереглося дуже багато невеликих і дуже затишних домоволодінь, а також є сучасні готелі та міні-пансіонати. Знайти можна практично будь-який варіант у найширшому ціновому діапазоні. Вартість залежатиме, насамперед, від побутових умов проживання та від місця розташування.

Інфраструктура

Місто дуже непогано розвинене для свого розміру. Магазини, різні торгові об'єкти, заклади громадського харчування та сфери обслуговування тут є далеко не в одиничному екземплярі. Для масштабних закупівель є великий магазин самообслуговування, однією з національних мереж та міський ринок. Основні розважальні заклади розташовані на набережній та Алеї казок.

Основні пам'ятки

У місті є цікаві та старі будівлі та споруди. Практично на березі моря знаходиться православний храм, з дуже цікавою історією заснування, один із найнезвичайніших маяків стоїть на кручі і нещодавно став доступним для екскурсій. В історичному центрі міста можна побачити чимало будівель дореволюційної споруди, а дізнатися більше про історичне минуле допоможе відвідування міського краєзнавчого музею. Через протоку проходить знаменитий Залізний міст, який став прообразом для туристичного бренду міста. Дослідити акваторію проток та затоки Сиваш буде найзручніше в процесі екскурсій на каяках. Враховуючи невелику відстань між населеними пунктами туристам завжди доступна та зручна для відвідування Арабатка, з її гарячими джерелами, Рожевим та солоними озерами.

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma