Enigma Enigma

Сергій Григорович

2021-11-16 10:51:34 eye-2 4483   — comment 0

Геноцид похилих і хворих. Або зомбі-вакцинатори на рожевих поні. 

ПОПЕРЕДЖЕННЯ! Я не олігархічне ЗМІ! Мене не обслуговують редактори, щоб вилизати мову і стиль. Я маю і можу пробитись тільки гучними епатажними метафорами, емоціями, іноді лайкою. 
Щоб якнайширше рознести реально НАУКОВУ інформацію, а не брехню і пропагандистську дурь, що йде з кожної праски. Допомагайте лайками і репостами. Я не упоротий антивакцинатор і не зомбі-вакцинатор! Я ДАЮ ВАМ РЕАЛЬНЕ РОЗУМІННЯ! 

Знаєте, - якесь полудурошне пошестя...
Щось там з моїх публікацій таки добило до уряду чи президента. Зрозуміло що вже без мого авторства. 
Кінець кінцем, ОДУЖАВШИХ ВІД COVID-19 почали в статусі епідемічної контактності прирівнювати хоча б ДО ВАКЦИНОВАНИХ, як в Європі. 

 Зрозуміло, що до загіпно-ваксованих не дійде, .... але пояснюю основи поширення covid-19. 
Результат теперішньої вакцини, - антитіла, сидять у вас в крові. На рівні слизових оболонок носоглотки ви захворюєте так само як і всі, так само говорите/дихаєте/чхаєте і так само заражуєте оточуючих. А от вже через кров вірус до різних інших органів не дійде, бо там антитіла, котрі псують віруси. В легені вірус може потрапити і без крові через трахею. У частини тих що перехворіли ковідом, більш надійний імунітет починає спрацьовувати вже на слизових оболонках в носі (вони значно менше можуть розповсюджувати хворобу) В них - НАЗАЛЬНИЙ імунітет (місцевий, в носоглотці, взагалі не дає вірусу причепитись/розповсюдитись в ідеалі). Світ чекає розробки таких НАЗАЛЬНИХ вакцин додатково, для реального зупинення епідемій.

 Як вакцини в інших хворобах зупиняють епідемію. Є хвороби де вірус має зайти і через носа, рота, пройти через кров, через весь організм і вийти вже на шкірі як віспа чи кір. От такому вірусу через антитіла в крові ставиться жорсткий заслон для подальшого розповсюдження. Йому важко через кров дійти до шкіри і розповсюдитись на інших людей. Даються пом'якшення та зайві дні до важкого перебігу для лікарів, щоб вони змогли визначити і жорстко ізолювати та лікувати такого хворого. Друге, - більшість таких зупинених вакцинами хвороб мають чітке особисте проявлення на шкірі. Їх видно !!! Чітко! Специфічно! 
 
З COVID-19 ВСЕ АБСОЛЮТНО НЕ ТАК! Багатьох хворих взагалі не видно, - вони безсимптомні. 
(!!!!!) 1. Вакциновані розносять! 2. Хворих не видно! 
(!!!!!) ЦЕ ДВІ АБСОЛЮТНО ПРИНЦИПОВІ ВІДМІННОСТІ! 
Вакциноване суспільство так само регулярно і широко хворіє covid-19, але значно менше людей вмирають і менш важко хворіють. 
Полудурки, які мріють про кав'ярні, ресторани, столовки у вакцинованому суспільстві це реально - ПОЛУДУРКИ.  Про таку дурню під час епідемії, коли вмирає купа людей ТРЕБА ЗАБУТИ! Кожній мало-мальськи культурній людині! Ресторани і кав'ярні в пік епідемії, чисто - ДЛЯ ДЕБІЛІВ! Як казав незабвенний депутат - "скотиняки" ! 

Який процес йде при такій наявній зараз вакцинації? І ми всі цей процес добре бачимо! 
Вакциноване суспільство перетворене на мега-мега лабораторію по виведенню нових штамів вірусу. 
 
Коли люди бояться, ізолюються і не контактують, йде відбір вірусу. 
Новий важкий швидко вбиваючий штам вірусу десь помирає разом з носієм в одинокій квартирі ізольованої малоконтактної людини.
Легкі для людини носія штами вірусу (близькі до важкого) більш активно розносяться. На таких легких варіаціях виникає колективний імунітет. 

Коли ж, як зараз, купа вакцинованих полудурків на рожевих поні йдуть у кав'ярні і ресторани, розважальні заклади - розповсюджується ВБИВАЮЧИЙ вірус. Це саме, - спосіб мутування, вироблення і розповсюдження самих важких ВБИВАЮЧИХ штамів вірусу. З'являється все більше і більше важких і більше вбиваючих та калічащих штамів. До України ще не доїхала і не прокололася більшості стара вакцина від минулого штаму, а вже йде новий смертельний величезною хвилею! Я розумію що комусь - байдуже. Для більшості чи половини людей, covid-19 це взагалі - не важка хвороба!!! Вони легко переносять, не помічаючи, те що вб'є похилу чи хвору, чи слабеньку людину.

Що вже казати про згін людей на примусову вакцинацію позаминулою вакциною у самий пік епідемії новим штамом. Що? Місяць почекати не можна? Так це -  геноцид. Масове вбивство батьків і матерів. Ви всі ці результати бачите в українській національній статистиці. Хто знає по скільки відсотків легенів чи гіпоксидних органів від'їдає кожна хвороба, можливо через 1-2-4 хвилі вб'ють і вас особисто.
  
Для особливо тупих і зомбованих повторюю: подивіться хвилі У ГАРНО ВАКЦИНОВАНИХ КРАЇНАХ з щільним населенням в Ізраїлі, чи США... СВІЖЕ РОЗРОБЛЕНОЮ вакциною. Не зменшила вакцина ніяк самому захворюваність. Так, смертність зменшується, але цьому сприяють ще і багато інших факторів: 
- лікарі і фармацевти стають значно більш досвідчені стосовно лікування, 
- люди раніше реагують на підозру, 
- величезна кількість людей отримують реальний природний назальний імунітет (особливо саме небезпечні люди, які вимушені бути в натовпах)
... 
В Ізраїлі з близькою, якісною, дорогою медициною і без вакцини смертність була низька така сама.

Але повторюю: це вам не у віспа, якої "немає". Є там якісь дуже поодинокі випадки, очаги віспи, які моментально блокуються епідеміологами. А з ковідом у нас ІНАКШЕ!!! Весь світ перетворений на гігантську вакциновану лабораторію виведення нових штамів, які проб'ють існуючі вакцини і періодично їх пробивають, як зі штабом Дельта. НЕ_НАЗАЛЬНО вакциноване людство саме перетворене, таким відношенням, на величезну стаю кажанів (летючих мишей). 
Тільки люди літають-розносять не до сусіднього села, а до сусіднього континенту літаками... 

Підкреслюю, - вакцина може спасти життя вам і вашим близьким. Якщо у Вас ще немає природного імунітету. Не йдіть в натовп і ризик зараження вакцинуватися, якщо у вас вже є одна доза, почекайте доки схлине пік епідемії. 
 Тільки вона спрацює через 14-30 діб після уколу і якщо ви не заразитеся до цього. Не йдіть не тріться у натовпі заради вакцини. Там багато розносників. Чекайте шукаєте ІНШОЇ ЦИВІЛІЗОВАНОЇ можливості, навіть якщо доведеться пропустити роботу.  Ті хто вимушений працювати/жити в "натовпах" все одно, - вакцинуйтесь!  Пам'ятайте, що вакциновані так само розносять хворобу,... в лікарнях, транспорті, школах, дитсадочках, всюди. 

З медичними масками твориться теж повний дебілізм! Вони не для того! Вони - непридатні! Люди не користуються їми як треба!!! Про це теж треба окремо писати і колоколити! Для великого відсотка людей вони просто - неможливі! Їх носять абияк для формального проходу в магазини і транспорт.

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma