Enigma Enigma

Ева Браун

2019-12-24 08:44:41 eye-2 2801   — comment 0

Герої не вмирають! Вони завжди у наших серцях

На початку революційних подій, коли нікому і в голову не могло прийти, чим усе обернеться, слова «Слава Україні! Героям Слава!» видавалися простим вітанням для багатьох із нас. Більшість на місці героїв бачили: Тараса Шевченка, Івана Франка, Лесю Українку. Та сьогодні все стало на свої місця. Нині гасло «Героям Слава!» присвячено саме тим героям, які боролися у пекельних боях на Сході нашої держави,  які  віддали своє життя за незалежність України. Цими героями наша країна пишається та вони назавжди залишаться у нашій пам’яті та серцях.

Майже у кожному місті встановлені меморіали, пам'ятники або меморіальні таблички на честь наших захисників - «Герої не вмирають». Аби кожен громадянин з будь-якого куточку світу бачив і розумів, яку ціну ми платимо за мир на нашій землі та незалежність нашої країни. Щоб  діти з малечку розуміли, що історію держави роблять звичайні люди, які живуть серед нас, які охороняють наш спокій ціною свого життя.

На Дніпропетровщині було встановлено унікальній меморіальний комплекс, на якому розміщенні стели з іменами,  прізвищами та фотографіями  503 загиблих героїв.

Кожну стелу оснастили підсвіткою, яка у темний час доби освічує обличчя визволителів. Біля кожного фото логотип військової частини у якій служила людина.

У Нікополі на центральній площі міста  відкрили пам'ятник Героям України.

Монумент зображує солдата  заввишки двох метрів. Пам’ятник  зроблений з бронзи. В руці захисника – зброя та український прапор.

У місті Харкові Алею Слави відкрили на міському цвинтарі, яка несе назву «Алея почесних поховань» . Там поховано 32 військовослужбовця - бійці, які воювали в лавах Збройних Сил України та добровольчих батальйонах. Більшість із них загинули на Сході ще у 2014 році, зокрема, під час Іловайської трагедії.

Держава пам’ятає кожного захисника своєї Батьківщини, які не роздумуючи, встали на її захист, ризикуючи  найдорожчим - життям. Це Герої, які ціною власного життя виборювали наш спокій та мирне небо над головою. Вони назавжди залишаться у нашій пам’яті та серцях. Адже Герої не вмирають! Слава Україні! Героям Слава!

 

 

 

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma