Героїчні вчинки Людей героїчної країни. Ними сповнена історія воїна спецпідрозділу ГУР МО України «Артан» із позивним «Ліс».
На початку повномасштабного вторгнення він разом з побратимами ледь не голими руками півтора місяці тримали оборону оточеного ворогом рідного Ніжина.
«Нас було людей 30, хлопці всі без досвіду. Окопчики сантиметрів по 20… На нас готується штурм 10 бронемашин. І тут їде жіночка на велосипеді. Ми їй махаємо - повертайся, зараз буде бій. А вона - ні. Підʼїжджає - і в неї ззаду на велосипеді велика кастрюля з борщем, - розповідає «Ліс». - Коли це побачили сусіди, які ховалися у домівках, уся вулиця вийшла на допомогу - хто з бензопилами, хто з колючим дротом… Усі разом взялися будувати оборону. І ворог тоді відмовився від штурму».
Пізніше «Ліс» отримав важке поранення. Але повернувся у стрій, працює інструктором, бере участь в розробці новітніх видів озброєнь, та є головним натхненником і організатором патріотичних вишколів молоді «Звитяга» на базі «Артану».
Про свій шлях Воїна, як завдяки єднанню простих людей стоїть Україна і чому важливо займатися патріотичним вихованням - «Ліс» розповів журналістам телеканалу СТБ.
Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma