Enigma Enigma

Івалон К

2021-10-11 06:52:42 eye-2 3388   — comment 4

Одеса-Гадес і «пам’ятник дюку» - насправді пам’ятник Октавіану Августу

Продовжую публікувати глави з моєї книги "Нові розслідування підробки історії Русі. Рубіж, не Рубікон. Правда проти Кривди"

2.16    Про Одесу-Гадес і «пам’ятник дюку»

До речі, ще одна цікава історія з відомим «пам’ятником дюку» в Одесі. Одесу було побудовано задовго до тих подій, то згадуваний у грецьких авторів Гадес.

Портретна схожість, одяг і сам стиль пам’ятника вказує саме на Октавіана Августа, з правильними рисами обличчя, а не на дюка Рішельє  з характерним довгим і кривим носом.  Незалежний дослідник історії під ніком Председатель СНТ, Ілья Герасимов проаналізував «пам’ятник дюку» і виявилось, що це пам’ятник Октавіану Августу, який там стояв задовго до приходу французів.

Пам’ятник начебто Петру було також перероблено, голову до нього ліпила учениця Фальконе. Скалу у вигляді хвилі попереду було обрубано. Тіло то зовсім не схоже на статуру Петра, з коротким скіфським мечем без сідла. Пам’ятник Мініну і Пожарському у Москві теж було створено для зовсім інших людей, його було поцупано і перейменовано, і багаторазово переставлено. Та це вже іншим разом.

Відомо про візит Ганнібала з батьком до Гадеса. Гадес – це прадавнє місто Одеса, яка у хроніках хрестових походів фігурує як Едеса. «Пам’ятник дюку» - це скульптурне зображення Октавіана Августа, з прямим римським носом.

Дюк Рішельє був французом, представником колоніальної адміністрації, адміністрації загарбників, правив Кримом і Херсонською областю і він був з дуже довгим кривим носом. Після служби в Одесі він пішов на підвищення до Парижу, до метрополії.

Французи майже нічого не будували в Одесі, окрім барака на околиці, про що свідчать зображення і плани тих часів. Давнє місто стояло задовго до їхнього приходу.

Будинок графа Воронцова існував задовго до графа, бо тільки у 21 ст. з нього винайшли і розкопали підземні галереї, про які графу нічого не було відомо.

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma