Enigma Enigma

Olga Horoshkovska

2020-05-26 12:25:08 eye-2 3253   — comment 0

Гіркін взяв на себе відповідальність за збитий літак MH17

В російському інформаційному просторі після інтерв’ю російського шпигуна Ігоря Гіркіна українському журналісту Дмитру Гордону спостерігається поширення спотвореної інформації щодо версій трагедії малайзійського літака.

Зокрема, інтерв’ю Гіркіна прокоментував «нідерландський незалежний експерт», до речі відома маріонетка Кремля, Макс ван дер Верфф (Max van der Werff), відомий своїми проросійськими пропагандистськими висловлюваннями. На його «експертну» думку, відчуття моральної відповідальності Гіркіна за те, що відбулося, не є доказом його вини за загибель літака.

«Рапторм» защебетав й відомий своїми абсурдними версіями ще один проросійський «незалежний» пропагандист Юрій Антіпов, основне завдання якого розповсюджувати безглузді та безпідставні антиукраїнські версії щодо катастрофи малайзійського літака.

Нагадаю, що ще у лютому цей псевдоексперт «доводив» сенсаційну новину, що в кабіні збитого малайзійського Боїнга мікрофони не зафіксували звуки вибуху ракети, яка була випущена з російського ЗРК «Бук». І вся ця брехня поширюється на фоні існуючих та наявних записів зі встановлених в кабіні літака мікрофонів, де зафіксовано, що за 20 мілісекунд до загибелі МН-17 є сплеск високочастотного шуму тривалістю 2,3 мілісекунди. Ці дані дозволили навіть прорахувати джерело підриву бойової частини ЗУР.

Наразі ж нова «сенсація» від Антипова полягає у тому, що епіцентр загорання в літаку рейсу МН-17 був у центрі салону, а не в кабіні пілотів, про що він здогадався завдяки японському електронному мікроскопу і останкам МН-17 (невідомо звідки вони у нього взялися).

Звісно! Куди ж там міжнародним експертам розібратися у цій важкій справі при наявності речових доказів та низки високопрофесійних спеціалістів! Російські «експерти» з японськими мікроскопами все нам прояснять, сидячи в московських квартирках і одержуючи «необхідні» матеріали та «копійчинку» від своїх кремлівських кураторів. Шкода, що ще є люди, які вірять у цю маячню!

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma