Enigma Enigma

Alex Noyt (Oleksandr Maliuchenko)

2021-11-19 06:58:27 eye-2 3396   — comment 0

Голлівудський актор Шон Пенн побував на фронті на Донбасі

Всесвітньо відомий актор Шон Пенн, після відвідання Києва побував на фронті на Донбасі під Маріуполем. Там він поспілкувався з бійцями та місцевими мешканцями у рамках зйомок для свого документального фільму про україно-російську війну. 

Про це пише прес-служба ООС: "Операція об'єднаних сил / Joint Forces Operation 

Відомий американський кінорежисер та актор Шон Пенн, в рамках свого візиту, вперше відвідав Україну.

У творчій співпраці з українською продюсерською групою володар двох "Оскарів" планує зняти документальний фільм про Україну. Основний задум - розповісти широкому загалу про події, які зараз відбуваються в нашій країні.

Побачити на власні очі наслідки російської агресії Шон Пенн зміг відвідавши один з населених пунктів Приазов'я, який чи не найбільше відчув на собі всю силу "братської" любові прихильників кремлівської експансії.

За час візиту режисер мав нагоду поспілкуватися з українськими військовослужбовцями, які сьогодні, в складі одного із підрозділів Збройних сил України, боронять українські землі та дають гідну відсіч ворогу.

Дещо несподіваним для американської делегації стало те, що значний відсоток українських військовослужбовців - жінки, які не просто служать в лавах Збройних Сил України, а на рівні з усіма виконують бойові завдання та керують бойовими підрозділами безпосередньо на лінії зіткнення."

Нагадаю, володар двох "Оскарів" та багатьох інших нагород у Києві побував на Алеї Небесної Сотні Володар двох "Оскарів" Шон Пенн відвідав Алею Небесної Сотні та прямує на Донбас

 

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma