Enigma Enigma

Mikki Mon

2022-06-08 11:31:44 eye-2 3733   — comment 0

"Гори-гори ясно": на росії палає черговий військомат

Військомати на росії палають тому що росіяни не хочуть воювати, а точніше помирати за ху**ві, примарні ідеї самодура-путіна.

За даними російських правоохоронців, 8 червня двоє хлопців кинули пляшку з запалювальною сумішшю у стіну будинку, де знаходився військкомат. При цьому вони знімали свої дії на телефон.

Палії втекли, їх не вдалося затримати.

Це вже не перший випадок, коли у військкомати в різних містах рф кидають «коктейлі Молотова». З 24 лютого до 4 травня як мінімум у шести російських регіонах підпалювали військові комісаріати.

Невідомі почали палити не лише військкомати, але й інші адмінбудівлі. Зокрема у селі Пушкіно на півдні окупованого Криму кинули «коктейль Молотова» у приміщення місцевої адміністрації.

А в Комсомольску-на-Амурі невідомий чоловік підпалив приміщення Росгвардії, занісши всередину каністру бензину.

Раніше повідомлялося, що майже по всіх містах рф зросла кількість підпалів військкоматів. Насамперед це пов’язано з побоюваннями громадян про можливе оголошення загальної мобілізації. Про це повідомив заступник начальника Головного оперативного управління Генерального штабу ЗСУ Олексій Громов.

У тимчасово окупованому росією Сімферополі закидали коктейлями Молотова військкомат російських окупантів.

В окупованому Криму затримали чоловіка, який намагався підпалити «коктейлем Молотова» будівлю військкомату в Сімферополі.

Не будемо заважати росіянам гратися в улюблену для них гру: "гори-гори ясно, что-бы не погасло".

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma