Enigma Enigma

Юрко Антоняк

2020-06-04 06:22:03 eye-2 528   — comment 5

Господи, збережи Америку!

Roland Mikiani

#США 
Меншинно-більшовицьке повстання марксистсько-демпартійного #Антимайдану.

В Україні протест очолили патріотичні громадяни. Тому від беркутів захищалися і охороняли музеї і різні державні приміщення, офіси і магазини приватних фірм від советських кримінал-більшовиків-тітушек. Це Майдан.

В США протест очолили вирощені лівацькою Демпартією і лівацькими ВИШами-школами фашисти "Антифа", чорношкірі расисти, люмпен, кримінал і радикальні ліваки всіх мастей. Це Антимайдан.

І це наслідок того, що в США дискурс "соціальна справедливість", т.з. масова культура та шоубіз, медіа, сфера освіти, фінансовий бізнес, суди, юридичні інституції, державні органи на місцях та Демпартію з 1960х окупували радикальні ліваки, яких в ті роки вирощували в американських ВНЗ неомарксисти на чолі з Гербертом Маркузе і Солом Алинскі, і які за ці 60 років стали новою лівою Демпартією, стали власниками та керівниками CNN, MSNBC, Вашингтон пості т.п., стали лівим Голлівудом, лівими викладачами у ВИШах і школах, лівими фінансовими магнатами, Left-Wing відомими філантропами-аферистами, лівими власниками соцмереж і гууглів і амазонів, лівими мерами Міннеаполіса, Нью Йорка, Лос-Анжелеса і інших лівих міст, лівими губернаторами та різними лівими чиновниками і т.д. і т.п.
В США все те, що називається сьогодні "ліберали, демократи" є абсолютно на всі 100% лівим, суто НеоМарксизмом, який влучно названо Культуру-Етику трансформуючим марксизмом - КультурМарксизмом.

Власне все як й було заплановано в проекті радикальної проЛівацької трансформації суспільства під виглядом "ліберальна демократія" інструментами КультурМарксізму, для руйнування буржуазного нормального суспільства - підвести ситуацію до громадянської війни, в якій у здорової частини політикуму не вистачить сміливості рішуче присікти в зародку початок цієї війни. Або не вистачить сміливості в силу того, що над ними тяжіє диктатура сучасного роззброючого "лібералізму", що не дає їм ніякої можливості ефективно і рішуче відповісти на загрози з боку радикал-ліберал лівацьких бойовиків та їхніх керівників з вищих фінансово-політично-чиновницьких структур, і відповідно, якщо здорові сили не можуть задавити неоСоціалістичні бунти в зародку, то режисери проекту інспірують масові загальнодержавні зіткнення і керований хаос, щоб зруйнувати або завдати потужні удари по Традиційно-Буржуазній державності США.

Все чітко по постулатах "Франкфуртської школи", все як Маркузе прописав, все по скрижалям Сола Алінскі.

І зрозуміло, Московський Кремль моментально реагує на будь-які зіткнення суспільства і держави на Заході - для цього у кремля є команди "блогерів", які стежать в режимі 24/7/365 за США і ключовими державами Заходу - і помітивши перші ознаки деяких заворушень, кремль відразу ж використовує цю хвилю в своїх системно антиамериканських і антизахідних цілях. Масована діяльність російських тролів і ботоферм в цих подіях в США, в протестах "Жовтих жилетів" у Франції, і скрізь на Заході - це звичайний факт. Чекісти відмінно вміють осідлати "чужу хвилю" для руйнування моря, яке ці хвилі породжує.
Теж саме стосується комуністів КНР. Їх тролле- і ботоферми так само проводять "активні заходи" для посилення насильства, хаосу і безладдя в США.

Загалом так, в справі руйнування етично буржуазно-нормальної держави США ( і в цілому Нормального Правого Заходу) в єдиному строю діють три неоМарксистські центри - неоМарксистська Дем.Партія+Сорос, Чекісти путінізму, Комуністи КНР.

Практика Змови на практиці. Прямо на наших очах.

#НеоМарксизм #КультурМарксизм #ПрактикаЗмови

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma