Enigma Enigma

Kevin Harris

2022-06-12 08:28:13 eye-2 3963   — comment 0

Готують провокації: на окуповані території Запорізької області завезли масовку

 

Сьогодні, 12 червня, на окупованих територіях Запорізької області рашисти планують святкувати день росії. Аби створити гарну картинку для пропагандистських каналів, загарбники, за традицією, завезли масовку й журналістів.

Як повідомив мер Енергодару Дмитро Орлов, за інсайдерською інформацією з боку спецслужб рф у тимчасово окупованих містах запорізької області відносно українців готуються провокації.

«Закликаю, задля Вашої безпеки, впродовж 12 червня не відвідувати у Енергодарі масові заходи, що плануються проводитись рашистами!!!», — пише Орлов. 

Відзначимо, що 12 червня День міста Енергодар, та містян наполегливо просять не брати участь у заходах, а день міста, пише Орлов, обов’язково відзначать, та вже після деокупації.

Крім того, за даними ЗМІ до Мелітополя везуть ансамбль пісні та танцю Північно-Кавказького військового округу, а також зірок радянської естради, які дадуть концерт у парку імені Горького.

«Є інформація, що цього ж дня ФСБ-шники готують провокації, а саме: вибухи, теракти та артобстріли. Усі «стрілки», традиційно, будуть переведені на владу України та ЗСУ», — йдеться у повідомленні.

У Бердянську також готують святкову програму для містян. Про це свідчить телеграм-канал загарбників.

Мешканців Чернігівської громади, також закликають не виходити з дому, бо можливі провокації.

«Шо може відбутись цього дня – невідомо наразі. Русня цілком може вчинити провокацію задля звинувачення наших силовиків чи партизан та ще більш сильного закручування гайок в окупації», — йдеться у повідомленні.

Місцевих закликають не виходити з дому у неділю й не вестись на провокації. Відзначимо, що у Василівському, Бердянському, Мелітопольському та Пологівському районах введена подовжена комендантська година (з 22:00, 11 червня до 5:00, 13 червня). Крім того, партизани готують «подарунок»  для окупантів на їх свято.

Джерело

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma