Enigma Enigma

Ева Браун

2019-10-02 05:54:08 eye-2 2531   — comment 0

«Грім» серед ясного дня

 

За роки війни важко заперечувати той факт, що в Збройних Силах України відбулися значні реформи, які змінили і зміцнили наше військо. Причини цьому, нажаль, занадто гіркі - втрата близьких та бойові дії на Донбасі. Та ця жорстока «гібридна війна» не згасила наш бойовий дух, а тільки зміцнила. Показала, що наш народ сильній і він зможе дати відсіч, адже за 5 років наші конструктори змогли створити новітню зброю 21 століття «Грім».  Досягнення нашого оборонного комплексу виносять нашу зброю на рівень Європейских партнерів. Це озброєння відноситься до систем високоточного ураження противника. Ці потужні комплекси, здатні захистити нашу країну від агресора, завдаючи превентивного удару, як на нашій територій та і на території противника. Завдяки цьому можна говорити, що  з застосовуванням такої зброї ми збережемо стратегічне положення та виграємо на тактичному рівні.

Ракетний комплекс «Грім» було розроблено двома нашими   потужними заводами . Розробниками цього комплексу враховано усі вимоги МО України, що дає змогу не тільки стримувати дії противника, але й проводити наступальні операції з мінімальним застосуванням особового складу. Тобто ці  розробки допомагають нам зберегти життя наших вояків, які захищають нас від ворожих дій. Ми можемо вражати супротивника, коли він не може відповісти.

Ця зброя призначена для створення щита неядерного стримування агресора. Політ ракети може відбуватися не тільки за прогнозованою балістичною траєкторією, а й за аеробалістичною. При такій траєкторії вона робить непередбачувані «стрибки», ухиляючись від протиракет противника.

Оперативно-тактичний ракетний комплекс ОТРК «Грім» був розроблений для ураження одиночних і групових стаціонарних цілей на відстанях від 50 до 280 км та для потреб власної армії дальність стрільби комплексу може бути збільшена до 500 км. Випробування цієї ОРТК «Грім» заплановані восени цього року. Після завершення випробувань ракетного комплексу Збройні Сили України планують до 2020 року передати їх до  всіх зенітно-ракетних військових частин нашої держави.

Як ми бачимо техніка українського виробництва  набуває великого попиту навіть за межами нашої держави.

 


 

 

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma