Enigma Enigma

Denis Polishchuk

2019-09-10 17:06:15 eye-2 2797   — comment 0

Громадянські свободи

 

Сьогодні українське суспільство як ніколи потребує прикладів успішної консолідації проти спільного ворога. Прикладів того, що українці мають велику здатність до управління, організації, стратегічного та тактичного планування і реалізації дій. 📈Ці вміння необхідні не лише в державотворчих процесах, а й у повсякденному житті українців. Від вмінь та дій кожного з нас залежить доля родини, району, регіону, країни.

👫Особливого значення ці поняття набувають, коли мова йде про молодь. В умовах різкої стратифікації суспільства, коли меншість робить вибір на користь активної громадянської позиції, боротьби за власні права та ідеали, а більшість займає позицію абсолютної відстороненості. ✊Збільшення молоді першого типу сприятиме активізації місцевих молодіжних ініціатив, які є невід’ємною ланкою національно-патріотичного руху в Україні.

Тому запрошуємо реєструватися на Всеукраїнський семінар-тренінг Провідна роль НПВ як основа утвердження громадянських свобод, що відбудеться в Одесі 13-15 вересня.

📌Проживання та харчування учасників забезпечується організаторами. Проїзд компенсується частково (за наявності квитка та документів).

Залишайте заявку ➡ http://bit.ly/2lGeI3V

Організатори: Національний центр правозахисту за підтримки Міністерства молоді та спорту у сфері Національно-патріотичне виховання

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma