Enigma Enigma

Роман Зайцев

2019-10-11 06:40:58 eye-2 3587   — comment 0

Відкритий лист Зеленському В.О. від Колективу Центру «Миротворець»

Шановний пане Володимире!

По-перше, Центр «Миротворець» хоче подякувати Вам за державницьку і виважену відповідь на провокаційне запитання щодо діяльності Центру «Миротворець» під час Вашої прес-конференції 10 жовтня 2019 року.
По-друге, для виключення будь-яких маніпуляцій в майбутньому,  вважаємо за необхідне нарешті розкрити Вам деякі аспекти  щодо діяльності Центру «Миротворець».

 «МИРОТВОРЕЦЬ» – це ЦЕНТР ДОСЛІДЖЕННЯ ОЗНАК ЗЛОЧИНІВ ПРОТИ НАЦІОНАЛЬНОЇ БЕЗПЕКИ УКРАЇНИ, МИРУ, БЕЗПЕКИ ЛЮДСТВА ТА МІЖНАРОДНОГО ПРАВОПОРЯДКУ

Центр «Миротворець»  є незалежною, недержавною організацією, яка створена групою вчених, правників, журналістів, викладачів, військових і спеціалістів з питань дослідження ознак злочинів проти національної безпеки України, миру, безпеки людства і міжнародного правопорядку.

При підтримці волонтерів Центру «Миротворець» у серпні 2014 року було створено однойменний сайт, який сьогодні є також незалежним, недержавним засобом масової інформації (ЗМІ).

Центр створено звичайними людьми, громадянами України, волонтерами, п’ять років тому, коли на нашу державу Україну було здійснено військову агресію з боку росії, коли загарбники напали і захопили в нашої суверенної незалежної держави частину територій.

Створено саме в той час, коли нашим військовим, прикордонникам, співробітникам Служби безпеки, воєним розвідникам, які фізично стали на захист нашої країни,  просто не вистачало часу і сил, щоб акумулювати людей та засоби для проведення тієї копіткої і виснажливої роботи, якою зайнявся Центр «Миротворець».

Вдень і вночі колектив Центру  почав працювати, а сайт – за допомогою наших громадян, по крихтах став  наповнюватися суспільно-важливою безпековою інформацією.

З моменту заснування і по сьогодні Центру продовжують допомагати все ті ж прості УКРАЇНЦІ, і всередині країни, і за її межами, сотні людей навіть з окупованих росією територій, також допомагають іноземні громадяни. Свого часу, дуже значною була допомога і від наших деяких  політиків, з різних політичних сил і таборів, громадських діячів – тих, кому зовсім не байдужа доля рідної КРАЇНИ.

Саме коли Країна опинилася  в біді – всі вони консолідувалися навколо однієї цілі і однієї мети – зберегти незалежність КРАЇНИ, зберегти її суверенітет, цілісність і , що найважливіше, – ЗБЕРЕГТИ ЖИТТЯ ЛЮДЕЙ в нашій КРАЇНІ.

– Всі роки діяльності Центру «Миротворець»  його ресурсами успішно користуються не лише прикордонники України, а і прикордонники іноземних держав антиросійської коаліції.

– Не лише співробітники Служби безпеки України, а і відповідні органи забезпечення державної безпеки іноземних держав.

– Не лише наші розвідники, а і співробітники розвідок наших країн- партнерів.

– Дуже вдячні Центру за інформаційний ресурс не лише наші національні і комерційні банківські установи, а і структурні підрозділи банківських систем іноземних держав-партнерів.

– З успіхом використовують ресурс при прийнятті на роботу кадрові служби не лише вітчизняних підприємств і установ, а і іноземних держав.

Цей перелік можна продовжувати і продовжувати, адже на сайті «Миротворець» на сьогоднішній день зафіксовано:

Більше 30 000 російських військових злочинців, які вбивали і вбивають громадян УКРАЇНИ. Ідентифікованих, з фото, з документами, з локацією військових частин і т.ін.

Більше 70 000 терористів,і бойовиків, найманців,  учасників незаконних збройних формувань і приватних армій, підконтрольних російському агресору

Близько 40 000 затятих порушників державного кордону України.

Більше 44 000 зрадників Батьківщини, які порушили ПРИСЯГУ і перейшли на бік російських загарбників і контрольованих та фінансованих  ними терористичних організацій.

Більше 6000 антиукраїнських пропагандистів, які беруть участь в інформаційній війні, організованій російським агресором, проти України.

– Та багато інших категорій осіб, дії яких мають ознаки злочинів, і спрямовані на  підрив державного суверенітету та територіальної цілісності УКРАЇНИ.

Сьогодні Центр «Миротворець» – це надійний щит нашої ДЕРЖАВИ і потужна інформаційна зброя нашої ДЕРЖАВИ у справі її захисту.

Не слід боятися бути причетним до діяльності Центру “Миротворець” – це велика Честь забезпечувати захист своєї Країни.

Центр «Миротворець» не просто ресурс з прізвищами і іменами тих, в в чиїх діях присутні беззаперечні ознаки злочинів та правопорушень. Це ще й багато інших цікавих  проектів.

Це і РАДІО «Миротворець», де зібрано більше 1000 прекрасних сучасних і ретро українських пісень, музики,  різних стилів та жанрів. Музики, яка є складовою нашої культури, нашої історії. Музики, яка надихає, від якої отримуєш насолоду і яка вже звучить в кожному куточку нашої Держави і не тільки.

Це і величезний і цікавий проект «MYROTVORETS NEWS», де публікуються матеріали багатьох досліджень і операцій, проведених колективом Центру. Наприклад, як співробітникам Центру вдалося завербувати більше 300 громадян росії, які надали згоду воювати в ЧВК Вагнер, їхати в Україну вбивати громадян України.

Це і найцікавіший проект «Будуємо Україну разом» – Ukraine now».

За два останніх роки там зібрано і опубліковано більше 6000 матеріалів. Не просто інформації, а змістовних життєстверджуючих  новин виключно про досягнення нашої країни під час російської агресії,   про процеси державотворення в країні, про новації, відкриття,  ракетобудування, оборонну сферу, про нові заводи,  про побудовані і відкриті підприємства, великі і маленькі, про досягнення в промисловості і аграрному секторі, науці, техніці, медицині,  про успіхи наших громадян в різних сферах життя і діяльності.

Це позитивні, світлі новини, які відбулися в країні навіть в ці, такі важкі, такі криваві для держави  і людей  роки! Почитайте, у Вас зміниться уявлення про нашу КРАЇНУ. Не все так погано.

Ще одна “перлина” Центру – система розпізнавання облич «ІDentigraF».

«ІDentigraF» створювали всім світом! Гроші на обладнання збирали по копійках. Люди надсилали їх зі всіх континентів нашої планети! З більше ніж із 40 країн світу! Свій вклад в розробку цього проекту внесли і наші державні діячі і політики, вони теж допомагали, хто чим міг. За це – їм окрема подяка.

Створена і впроваджена система дозволяє по обличчю ідентифікувати осіб, які вчиняли злочини проти України і її громадян, бо в Центрі «Миротворець» є найбільший банк фото таких осіб – більше 2 000 000 фото.

Ще один, дуже важливий проект – «SEA KRIME», де колективом Центру фіксуються злочини проти державного суверенітету і територіальної цілісності України, пов’язані з незаконними судозаходами в окупований російськими загарбниками Крим. Зараз на сайті «Миротворець» опубліковано сотні журналістських розслідувань щодо цих питань. І ми достеменно знаємо, що ними користуються майже всі правоохоронні органи України і не тільки.

В перспективі діяльності Центру розробляються ще декілька цікавих  і корисних для безпеки Держави проектів.

Проте, всі роки, поки Україна веде визвольну війну проти росії, Центр «Миротворець», як кістка в горлі, заважає лише російському агресору, його посібникам, зрадникам Батьківщини і  виключно противникам цілісної і незалежної суверенної  України всередині нашої держави. Лише вони постійно піднімають питання про закриття ресурсу.

І не дивно,  адже саме в базі Сайту «Миротворець» зафіксовані  і оприлюднені для всього цивілізованого світу беззаперечні докази і свідоцтва про військову присутність країни агресора росії на території суверенної України, про військові злочини країни агресора та її найманців і створених нею терористичних угруповань і організацій проти громадян України, миру та безпеки людства.

Наголошуємо, Центр «Миротворець» здійснює свою діяльність у суворій відповідності до діючого законодавства України і міжнародних нормативно-правових актів, ратифікованих нашою державою.

Перелік нормативно-правових документів розміщено на однойменному сайті в Розділі «Про Центр. Підстави діяльності Центру». Він навіть не є вичерпний. Але ж і головного посилання лише тільки на ст. 17 Конституції України може вистачити, щоб кожний громадянин нашої держави, саме – ГРОМАДЯНИН,  всіляко  допомагав в роботі Центру «Миротворець» :

Стаття 17. Захист суверенітету і територіальної цілісності України, забезпечення її економічної та інформаційної безпеки є найважливішими функціями держави, справою всього Українського народу.

Інформаційне наповнення сайту «Миротворець» здійснюється із загально відомих і загальнодоступних відкритих джерел. Основним джерелом інформації є відкриті для загального користування матеріали, що надруковані і розміщені в соціальних мережах, web-виданнях, приватних web-сторінках, спеціалізованих  форумах, блогах, транслюються каналами радіо і телемовлення.

Доречі, Центр «Миротворець» не фінансується жодною державною чи недержавною організацією.

Наприкінці хотілося б прояснити ситуацію з Вашою,  пане Володимире, дружиною Оленою. Наполягаємо, що свого часу помилку зробила саме вона, як це не прикро. В питаннях щодо державної безпеки необхідно дуже уважно і ретельно вивчати будь-який пост, фото, інформацію, а вже потім його пересилати іншим, дублювати, репостити і т.д.  Проте, коли Олена  публічно детально пояснила, що зробила це не свідомо,  помилково, коли надала інші відомості щодо своєї державницької позиції, на сайті «Миротворець» було видалено всю інформацію щодо Вашої дружини.

З позицій забезпечення Державної безпеки Ви маєте усвідомлювати, що співробітники Центру всі роки працюють з інформаційними матеріалами, в яких містяться прямі або опосередковані ознаки злочинів проти Україні, і якраз завдяки аналізу постів в соціальних мережах було знайдено і виявлено величезну кількість найманців, військових злочинців, ворожіх агентів і інформаторів, зрадників Батьківщини, вбивць тощо. Саме тому перепости Олени Зеленської були сприйняті, як ознака загрози.

Твердо запевняємо народ України: колектив Центру «Миротворець» ніколи не зрадить інтересів України, завжди буде стояти на стражі державного суверенітету, територіальної цілісності нашої країни і захисту громадян України.

Слава Україні!

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma