Enigma Enigma

Юрко Антоняк

2019-12-29 22:30:49 eye-2 509   — comment 1

Їхня кров тепер і на вас

 

Зєлєпути й зєлєпутани!

Ви, байстрюки катів осатанілих,
Не забувайте, виродки, ніде,
Народ мій є! В його волячих жилах
Козацька кров нуртує і гуде! (В. Симоненко)

Сьогодні ви вдруге вбили Небесну Сотню! Її кров відтепер і на вас та ваших дітях! Ми то прорвемося! А вам як далі з цим жити? Хто з лукавим кров'ю підписався, того, крім розбитих черепків та страшної й ганебної смерті, нічого не жде!

https://www.youtube.com/watch?v=BLYWSB9sCrU&t=202s

YOUTUBE.COM
3 дні в лютому. Події Революції Гідності 18-20 лютого у Києві.

Рубас Молодший 

Ніколи до нині не казав нікому деяких речей , які зараз на думці. Думав , що більшість тих подробиць , ніколи та нікому не скажу , не казав навіть жінці та дочці .. Ну , навіщо ж , переможців же ж не судять .. Так думав я у найгірші часи на Майдані , повірте.. 
Ок.
Я знову про Майдан. Ніколи , ніколи , курва, не думав , що пояснювати сьогодні буду змушений українцям тільки те , що ми все робили тоді правильно.. Що хтось буде вимушений виправдовуватись перед ними , курва, перед портновим та лукаш і їхніми прокурорськими шістками , .і лише тому , бо українці змучились від своєї неучасті у спротиві або хочуть сатисфакції , тому що були все життя 
болотом , яке тоді називали антимайданом , а нині - монобільшістю.. ?? ЖАХ !! Бо їм вже нині - досраки.. Ніколи не забуду одного рагуля і расового виродка , якогось туриста з туристичного автобуса - шатла рейсу Львів - Майдан - Львів , котрий десь 22-го- чи то 24-го лютого (не згадаю точно ) , виліз на ще теплу і тліючу барикаду , вимазав свій писок свіжою сажою і робив патріотичне селфі.. КУРВА , вимастив свій писок сажою і кричав "Слава Україні" .. Мене тоді стримали , шкода .. Не стримали мене тоді , коли , десь коло Поштамту , ультрасуперрадікал вдягнув на шию своєму псу-доберману декілька вервичок-оберегів (білі такі , з Ватикану сестри привезли) , "патамушо он бил с нім на барікадє" . Пезди дістали обидвоє , хоча доберман був не винний , я знаю.. А ще - це тоді , як я жартома казав Андрію Дигдаловичу , щоб він не жер ковбаси без хліба на ніч , бо , якщо стрельнуть в живіт, то не вижевеш.. Нам теж тоді було "досраки" , ми вірили в Україну і її народ. Їли та сміялись.. А потім я тримав в руках його паспорт , де була записка з телефонами Наталі та Адріани. Це той Андрій , дружину якого вчора привселюдно намагались принизити та опустити , на захист якої , ви ,суки , гірші того добермана , тепер навіть гавкути не маєте права . Той пес хоч огризався , хоч був невинний . І ще я потім відповідав на дзвінок мами хлопчини з Луцька , котрий лежав поряд з Андрієм.. Я комусь віддав телефон ,я не зміг їй сказати , чому телефон у мене .. тоді ще були постріли .. Як вам нині спатись буде ? КРВА , ви ж#СУКИМАЗАНІСАЖЕЮ , і #ЄБАЛАЖАБАТАБУРЕТКУ , завжди такими будете.... 
Я не хочу більше спогадів .., може вам , суки , вже досить ? 
ВИ . ВИРОДКИ , породи ЗЄлєбобів - ,верещуки ,поросюки ,юраші, зінкевичі , скопи (син той що) . (дуже прошу додати ще з десяток кличок тварин та тегнути їх ) та іншого лайна з бутафорною сажою на писках . Як вам , курвИ , нині живеться ? Ви ж , кажете , ви ж теж майданівці , нє ?? Справді , я не чекаю від тварин пояснень , але читати деякі з них вміють.. 
П. С. Я справді прошу розповсюдити пост власне тим , кому він адресований. Племені ЗЄлбойобів , тобто . І жодної толерастії , нехай встидаються один одного і свого вибору . Може хоч нині щось прийде до них в мозК ?

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma