Enigma Enigma

dvornik_patriot

2019-09-28 07:39:47 eye-2 30   — comment 2

Інформація к размишлєнію.

Про землю. Я живу на землі. Й на планеті Земля. Те як ми їх використовуємо- планету та орну землю,ліси тощо, врешті решт , бумерангом, повернеться до нас. Та спочатку про собаку. Вірніше алгоритм білка. Два в однім. Тобто -дві теми в одній. Так краще зв'ясувати суть.

Отже. Годі пересмикуватись перед роботодавцем,що платить нам платню\мені ніхто не платить та всеж,є вподобання\ але істина дорожча.

Чим добра політика -що вона універсальна. Тобто - взаємозамінна. Як проститутка. Підходить під любого хто плотить.

Так ось. Нам "платить" життя. Не олігарх і не роботодавець. Життя нас породило і вб'є. Все інше - похідне. 

І яке життя ми побудуємо залежить від нас самих. Тепер про алгоритм. Який я змалював в собаки. Деталізую.

Багато разів я спостерігав як мої цуцики гризуть в дворі кістки. Кістки я купую в крамницях. Великі масли. 

І кожного разу я дивувався -з якою жадобою собака їсть те м'ясо,що залишилося на кістці. Гризе. Потім черга до кісток. Трощить неначе горіхи. Потім,з тиждень кістки вилизуються,викусюються та обгризаються так ,що з них остається лишень малесенький уламок. Та й тей ,з часом , догризається в - нуль. Тобто ковтається. 

Я замислився. Чому так? Що в тім маслі корисного? Чому нема такого ж з хлібом чи кісткою фрукту тощо? Білок.

А що таке білок? Тваринний. Це ми з вами. Тепер фізика.

Разність потенціалів. Струм. Різниця електричних потенціалів - спричиняє струм. Який ,якщо пропустити  скрізь провідник(привіт бандерівцям) то з нього можливий зиск. І тут вже йдуть варіянти.

Наприклад. Якщо цю різницю потенціялів з'єднати в коло то виникне КЗ. Коротке замикання. Тобто - енергія струму перетвориться в теплову енергію. Тобто - згорить. Або осяє. Або з-робить любу іншу роботу в залежності від навантаження та способу.

Тепер про бандерівців. Але жартівливо-шанобливо. Як жарт але ... 

Бандерівці(тут я можу помилятися) називають свого очільника - провідником. А саму організацію - провід. Зрозуміли фізику процесу та влучність термінів? Звісно що по провіду йде струм. Звісно що струм робить якусь роботу. Корисне спостереження про Україну. Можливо комусь воно буде цікавим. Все. Йдемо далі.

Який зв'язок між струмом еленктричним та свинячими кістками що я даю собакам? Ніякого. Майже. За винятком одного. 

Алгоритм!

Всі ці дії підкоряються одному і тому ж алгоритму. Різності потенціалів та виоконуваної роботи.

Далі про Юлю. 

Про Юлю я тут написав щоб додати інтриги. Бо повтікаєте. На самому ділі -Юля на відео. З Шустера. Про Землю.

Але я попередив. На кону Земля. Планета та інша. Наша земля. Наша ЗЕМЛЯ. 

Дивлячись на те з якою жагою мій собака трощить ту кістку я уявив що і людина так само ,підкоряючись алгоритму - замкненого кола - з жадобою , використовує все що трапляється на шляху. Ліса,землю,надра тощо.

Це все навантаження,які Цівілізація та НТП навантажив на Людину(хай буде з великої букви) ,в якості - перешкод. 

Розумію що второпати те надто складно-маючи сталі уяву про світ. Але. Треба. 

Трохи ще про кістку. Собака з білку. Кістка з білку. В собаки завдання - поповнення сил та енергії шляхом вживання їжі. Яка вироблена з білка тощо. Тобто - спостерігаючи за поглинанням кістки ми бачимо пряму модель нашого існування.

Запам'ятайте цей день. Це теорема. Людина використовуючи іншу людину для власних потреб,на самму ділі підкоряється алгоритму поїдання кісток\білку\ собакою. Тобто - людина їсь людину. І не тільки. Людина їсь білок. Через перешкоди. Які їй підкладають - інші поїдальники білку.

Все.

Ще раз. Науково-технічний прогрес,усьго лишень - провід - через який тече струм ,який навантажений іншими людьми\тваринами-бо вони теж в процесі.

Таким чином все перерозподілено та змішано до невпізнанності так,що ми всі варимось в соку своїх заблужденій ,крім людей які знають правду. 

Ці люди,що знають правду- пробивають ізоляцію та замикають коло з меншим навантаженням так,що мають з того більше енергії. Тобто - всі прагнуть приблизитись максимально до стану КЗ(короткого замикання) - спростивши алгоритм д = 0.

До чого тут земля та чому людство не бідкається за неї? Бо цієго алгоритму НЕ ВИНАЙДЕНО в природі. Його нема.

Тепер давайте передивимося це відео,де Юля(подейкують що вона сама й замішана в цих корупційних схемах по здачі в аренду західним "знаючим" людям,але вона й сама "знає" що таке КЗ) ,слава -конкуренції,та це не панацея!, говорить дуже важливі речі,та ви не вірте їй як людині,вона змушена то робити бо -конкуренція, а вірте в те що вна говорить.

Від себе ,про землю. Радянська колгоспна система була недосконалою. Проте дієвою. Занадто дієвою щоб нею нехтувати. Правда,як завжди, десь посередині. Яку знають(завжди) ті хто "в темі". Злі язики кажуть що ті люди то ж2. Та де там! Хіба що й мій собака - жд.   з 1:58:00

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma