В ці дні надзвичайно багато шуму навколо події яка розпочалася, окрім захоплення Трампа і, цілком можливо, певної залежності від Путіна, з найдурнішої помилки некомпетентного кур'єра.
Лідери Заходу робили тa роблять все можливе щоб перетворити це патетичне шоу якщо не на щось корисне, то хоча б не повну катастрофу. Це буде непросте задачa просто через реальність фактичної ситуації: а) Трамп дійсно може бути Красновим — ніщо в реальності, яку ми бачили досі не суперечить цій версії, або б) він може бути якимось чином контрольований Росією.
Разом ці дві можливості пояснюють переважну більшість спостережуваних подій, що об'єктивно робить будь-які хороші, позитивні прориви малоймовірними. Але спробувати можна, чому б і ні.
З цих очевидних причин, ми не будемо коментувати весь iнформаційнийшум який буде лунати цими днями. Однак у цій ситуації рішення, які прийматимуть Україна та її лідери:
можуть стати визначальними у її історії — на рівні сумнозвісного меморандуму 1994 та подій 1918–1920 років.
Ці рішення мають бути прийняті з повним усвідомленням їхнього значення, наслідків та місця в історії. Вони мають бути прийняті з повним розумінням та з максимальною відповідальністю. Очевидно, що це питання ми обов'язково будемо обговорювати наступними днями.
Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma