Enigma Enigma

Olga Horoshkovska

2019-09-16 12:29:27 eye-2 2742   — comment 0

Іноземні делегати на Економічному форумі в окупованому Луганську

З метою легалізації своїх незаконних дій на окупованих територіях Донецької та Луганської областей, російська влада запрошує різних симпатиків-іноземців на конференції, лекції, акції тощо, демонструючи нібито світову підтримку цих квазідержавних утворень.

Так, близько 120 учасників з Росії, Нідерландів, Палестини, Фінляндії, самопроголошених ЛНР і ДНР взяли участь в IV Економічному форумі ЛНР «Економічний розвиток Луганської народної республіки. Основні напрямки економічного зростання».

«Глава уряду ЛНР» Сергій Козлов, який відкривав цей захід, зазначив: «Наша головна задача полягає у тому, щоб в стислий термін відновити, модернізувати і стабілізувати промисловий комплекс ЛНР, створити прийнятні умови для розвитку малого та середнього бізнесу, розвивати та укріпляти економічне співробітництво з зарубіжними країнами, підвищувати інвестиційну привабливість республіки».

Крім того, Козлов додав, що форум – це унікальна можливість осмислити становлення економіки та зрозуміти, що потрібно робити для побудови майбутнього Республіки. П’ять років у нас вже за плечима, п’ять років пройденого щляху, вектор руху у нас визначено – це інтеграція з Російською Федерацією».

Заступник голови «уряду ДНР» Тетяна Переверзева заявила: «Мені приємно знову бути в Луганській Народній Республіці, яка стала сьогодні площадкою для спілкування ділових кіл та обговорення ключових економічних питань, які стоять перед ЛНР і ДНР і світу в цілому».

Тож такими заходами і своїми заявами представники квазідержавних утворень прагнуть продемонструвати нібито інтерес до них зі сторони іноземних партнерів. Чесно кажучи, не уявляю, для кого наразі Л/ДНР можуть вважатися інвестиційно-привабливими. Бізнес потрібно вести законним шляхом, а не з псевдовладою неіснуючих «республік»! Слава Україні!

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma