Enigma Enigma

Ігор Бондар-Терещенко

2022-04-27 11:44:42 eye-2 3936   — comment 0

Інструкція з опору

Війна, як відомо, коли вже починається, то заторкує – як політика у мирний час – кожного з нас. І хоч би як ви від неї відверталися, якшо ви ідете на неї – знов-таки у будь-яких навіть «мирних» форматах - то вона (як і політика) іде до вас! Власне, вже прийшла.

Ось чому ця книжка відпочатку призначена «для кожного», як бачимо з назви. Загалом «Тотальний опір: Інструкція з ведення малої війни для кожного» - це легендарна книга швейцарського воєнного експерта майора Ганса фон Даха, яка є чудовим посібником, метою якого є навчити, як перемагати навіть тоді, коли супротивником є, здавалося б, непереможна і суттєво переважаюча військова потуга. Автор розкриває моральні засади, стратегічні цілі, тактику і бойові техніки т. зв. малої війни.

Вихідним принципом служить переконання, що боротьба за свободу не завершується навіть після нищівної поразки у регулярній війні, навіть після цілковитого розгрому армії. Із надзвичайною ясністю розкриваються принципи організації руху опору, створення формацій малої війни, забезпечення їх зброєю, боєприпасами, харчами, здійснення диверсій, засідок, методи протидії каральним заходам ворога тощо. Книга проілюстрована численними рисунками автора, які, зображаючи зразки бойових акцій та технік опору, значно полегшують засвоєння матеріалу.

 

До речі, безкоштовно скачати книжку видавництво пропонує за цим посиланням:

 

https://astrolabium.com.ua/?ajax=product&action=file&file_id=../docs/%D0%A2%D0%BE%D1%82%D0%B0%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D0%B8%D0%B9%20%D0%BE%D0%BF%D1%96%D1%80.%20%D0%A7.%201.epub

 

Ганс фон Дах. Тотальний опір: Інструкція з ведення малої війни для кожного. Частина 1. – Л: Астролябія, 2022. – 166 с.

 

 

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma